Naujasis Citroën elektrinis ë-C4 X | Elegantiška ir unikali koncepcija

Atraskite naująjį elektrinį Citroën C4 X. Visos pavaros sistemos užtikrina tokias pačias komforto, dizaino ir interjero praktiškumo charakteristikas.

Užsakymai priimami nuo 2022 m. pabaigos.

 


UNIKALI IR ELEGANTIŠKA KONCEPCIJA

ELEKTRINIS

 • Iki 360 kilometrų nuvažiuojamas atstumas (WLTP ciklu);
 • Elektrinis variklis išvysto 100 kW (136 AG) galią;
 • 3 važiavimo režimai („Eco“, „Normal“ ir „Sport“), padedantys atrasti vairavimo malonumą be CO2 išlakų.

„FASTBACK“ STILIAUS SEDANAS

 • Naujasis elektrinis Citroën ë-C4 X ir C4 X pasižymi erdvumu ir suteikia atpalaiduojančią važiavimo patirtį dėl didelės erdvės kojoms sėdintiems galinėse sėdynėse ir plačios 510 litrų talpos bagažinės.
 • Šie modeliai išsiskiria interjero suteikiamu komfortu, kurį užtikrina išskirtinė „Citroën Advanced Comfort“ programa, apimanti „Advanced Comfort“ sėdynes ir „Citroën Advanced Comfort®“ pakabą.

 

IŠSKIRTINIS STILIUS

Naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X ir C4 X stilius yra drąsus iššūkis tradiciniam kompaktiškų automobilių dizainui. Novatoriškas ir išskirtinis automobilis darniai sujungia elegantiškas „Fastback“ kėbulo formas ir modernią SUV išvaizdą bei laikui nepavaldų rafinuotumą ir 4 durų automobiliui būdingą erdvumą.

ELEKTRINIO Ë-C4 X CHARAKTERISTIKOS

Visiškai elektrinė ramybė

Elektrinės versijos dizainas, suteikiamas važiavimo komfortas ir interjero praktiškumas yra tokie patys kaip ir vidaus degimo varikliu varomų versijų. Mieste elektrinis ë-C4 X užtikrina galimybę vairuoti riboto eismo zonose, kartu suteikdamas vairavimo malonumą be jokio triukšmo ir CO2 išmetimo.

IKI 360 KM NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

Dėl aptakių kėbulo linijų bei efektyvios elektrinės pavaros sistemos, neišmetančios jokių teršalų, elektrinis ë-C4 X viena įkrova gali nuvažiuoti iki 360 km (pagal WLTP ciklą). Be to, vairuotojai gali važiuoti mažai taršaus transporto zonose, nustatomose vis daugiau ir daugiau miestų, į kurias benzininės ar dyzelinės transporto priemonės negali patekti.

OPTIMIZUOTAS IR PAPRASTAS ĮKROVIMAS

Įkrauti elektrinį ë-C4 X yra labai paprasta – tai galima atlikti viešose įkrovimo stotelėse arba namuose. Kiekvienoje situacijoje automobilio įkrovimo trukmė yra optimizuota:

 • Viešojoje įkrovimo stotelėje, naudojant 100 kW nuolatinės srovės greitąjį įkroviklį, baterija greitai įkraunama maždaug 10 km/min. sparta, o baterija iki 80 % įkraunama per 30 minučių.
 • Naudojant 7,4 kW / 32 A „Wall Box“ įkroviklį, krovimas trunka 7,5 valandos, jei naudojamas vienfazis maitinimo šaltinis, arba tik 5 valandas, jei naudojamas trifazis maitinimo šaltinis ir automobilyje yra sumontuotas papildomai pasirenkamas 11 kW integruotas įkroviklis.
 • Namuose, esant būtinybei, bateriją galima įkrauti naudojant standartinį buitinį elektros lizdą.

VISIŠKAI ELEKTRINĖ RAMYBĖ

Kelyje galite mėgautis vairavimu be išmetamųjų dujų, o taip pat akimirksniu pasiekiamu sukimo momentu, užtikrinančiu energingą ir malonų vairavimą be pašalinių vibracijų, trūkčiojimų ar pavarų perjungimo. Taip pat galite naudotis nuotoliniu būdu programuojamomis funkcijomis ir paslaugomis, suteikiančiomis daugiau ramybės ir padedančiomis sumažinti techninės priežiūros išlaidas, o kartu – ir automobilio nuosavybės kaštus.

ELEKTRINIO Ë-C4 X ĮKROVIMAS

ĮKRAUKITE BE VARGO

Elektrinis Ë-C4 X sukurtas palengvinti Jūsų gyvenimą – kaip ir visos kasdieniniame gyvenime naudojamos automobilio technologijos. Naudojantis programėle „MyCitroën“ arba centriniame jutikliniame automobilio ekrane įkrovimą galima suplanuoti ar atidėti, norint pasinaudoti, pavyzdžiui, ne piko metu taikomais elektros tarifais. Ant įkrovimo jungties dangtelio nurodytos spalvų reikšmės padeda sekti įkrovimo procesą, kurį taip pat galima stebėti nuotoliniu būdu „MyCitroën“ programėlėje. Be to, dėl ergonomiškos įkrovimo jungties įkroviklį labai patogu prijungti, o įkrovimo laidus galima saugiai padėti ir laikyti po bagažinės grindimis.

4 ĮKROVIMO TIPAI

STANDARTINIS LIZDAS: namuose, kai to retkarčiais reikia, naudojantis standartiniu elektros lizdu bateriją iki 100 % įkrauti galima per 24 valandas.

„GREEN'UP“ LIZDAS: Sustiprintas 14 A „Green'Up“ kištukinis lizdas, leidžia bateriją įkrauti per 15 valandų.

„WALL BOX“ ĮKROVIKLIS: Jūsų namuose galima įrengti „Wall Box“ įkroviklį. Naudojantis juo, bateriją nuo 0 iki 100 % įkrauti galima per 7,5 val., naudojant vienfazį maitinimo šaltinį, ar per 5 val., jei naudojamas trifazis maitinimo šaltinis ir automobilyje yra sumontuotas papildomai pasirenkamas 11 kW integruotas įkroviklis.

GREITASIS ĮKROVIMAS: Viešojoje įkrovimo stotelėje, 80 % baterijos įkrova pasiekiama vos per 30 minučių, t. y. baterija įkraunama 10 km/min. sparta.

INTUITYVI SĄVEIKA, UŽTIKRINANTI RAMYBĘ

Citroën supaprastino Jūsų santykį su automobiliu, kad kasdienis naudojimas būtų toks pat lengvas, patogus ir natūralus, kaip ir naudojantis kitomis technologijomis Jūsų namuose.

Skaitmeniniame prietaisų skydelyje išskirtame lange vairuotojas gali matyti automobilio baterijos įkrovos lygį ir nuvažiuojamą atstumą, taip pat gali rinktis iš trijų galimų ekrano rodmenų: elektros energijos matuoklio, energijos srauto arba elektros energijos suvartojimo šiluminio komforto funkcijoms. Pastarasis matuoklis rodo transporto priemonės šildymo ir šiluminio komforto sistemų įtaką energijos suvartojimui. Tam tikruose jutiklinio ekrano sąsajos puslapiuose, kuriuos tiesiogiai pasiekti galima centrinėje konsolėje esančiu mygtuku, nurodoma sistemos veikimo būsena arba atidėto baterijos įkrovimo nustatymai. Kai transporto priemonė įkraunama, ekrane gali būti rodomas laikas, likęs iki visiško įkrovimo, galimas nuvažiuoti atstumas arba baterijos įkrovos procentinė dalis.

PAGRINDINIAI VEIKSNIAI, LEMIANTYS NUVAŽIUOJAMĄ ATSTUMĄ

GREITIS

Važiuojant 130 km/val. greičiu, elektrinio ë-C4 X nuvažiuojamas atstumas sumažėja perpus, palyginti su WLTP patvirtintu nuvažiuojamu atstumu.

TEMPERATŪRA

Oro sąlygos ir jų poveikis (salono šildymas arba vėsinimas) turi įtakos nuotoliui, kurį gali įveikti automobilis.

VAŽIAVIMO STILIUS

Sklandus važiavimas, išvengiant staigaus stabdymo ar įsibėgėjimo, optimizuoja elektrinio ë-C4 X baterijos veikimo laiką.

VEŽAMAS KROVINYS

Priedai ant stogo arba didelis krovinio svoris turi įtakos Jūsų automobilio energijos sąnaudoms.

DINAMIŠKA STOGO LINIJA

4,6 m ilgio naujasis elektrinis Citroën ë-C4 X ir C4 X puikiai įsilieja į Citroën modelių gamą tarp C5 X (4,80 m) ir C4 hečbeko (4,36 m), kurio 2,67 m ratų bazė yra tokio paties ilgio.

Žvelgiant iš šono, dinamiška automobilio stogo linija grakščiai pereina nuo priekinio stiklo viršaus iki viršutinės bagažinės dangčio dalies, suteikiant automobiliui „Fastback“ siluetą.

Aerodinamines savybes optimizuoti leido lygi ir sklandi stogo linija, dėl kurios CX aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas siekia tik 0,29.

PRIEKINĖ DALIS SU IŠSKIRTINIAIS CITROËN BRUOŽAIS

Aukštas ir horizontalus variklio dangtis pasižymi įgaubtais linkiais, o chromuoti apvadai driekiasi per visą automobilio plotį. Jie pereina į dvigubus priekinius žibintus, kuriuose naudojama „Citroën LED Vision“ technologija. Žibintai ne tik užtikrina maksimalų matomumą, bet ir sustiprina automobilio aukštųjų technologijų prigimties išraišką.

NAUJI GALINIAI LED ŽIBINTAI

Nauji išskirtiniai galiniai LED žibintai atkartoja priekinių žibintų šviesų motyvą. Jų dizainas perteikia skulptūriškas bagažinės dangčio linijas ir pasižymi rodyklės forma, užsibaigiančia šalia galinių durų – tai dar labiau sustiprina dinamišką automobilio įvaizdį.

 

TIKRAS KOMFORTAS

Naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X ir C4 X viduje vairuotojas ir keleiviai galės mėgautis neprilygstamu ramybės, komforto ir erdvės pojūčiu, kurį užtikrina „Citroën Advanced Comfort“.

PAKABA SU PROGRESYVIAIS HIDRAULINIAIS RIBOTUVAIS®

Siekiant užtikrinti važiavimo komfortą, novatoriškoje ir išskirtinėje Citroën pakabos sistemoje su amortizatoriais ir spyruoklėmis vietoje mechaninių ribotuvų naudojami du hidrauliniai ribotuvai.

Jie užtikrina „skraidančio kilimo“ efektą, neatsiejamą nuo Citroën vardo – ši pakabos sistema suteikia pojūtį, kad automobilis tiesiog sklendžia virš nelygaus kelio paviršiaus.

„ADVANCED COMFORT“ SĖDYNĖS

Plačios ir patogios „Advanced Comfort®“ sėdynės su specialiu 15 mm sustiprinto putų poliuretano sluoksniu pasižymi unikalia išvaizda ir suteikia puikią atramą bei judėjimo komfortą. Keleiviai pasijus lyg sėdintys minkštame krėsle, izoliuotame nuo triukšmo bei kelio nelygumų. Sėdynių pagrindą sudarančios didelio tankio putos užtikrina optimalų komfortą, ypač ilgų kelionių metu, ir laikui bėgant išsaugo sėdynių formą, maksimaliai sumažindamos įdubimo ir dėvėjimosi poveikį.

Erdvios galinės sėdynės gali būti šildomos, kaip ir priekinės sėdynės, taip pat turinčios masažo funkciją, kuri padeda užtikrinti komforto pojūtį.

ERDVI BAGAŽINĖ

Unikali naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X ir C4 X konstrukcija leido suprojektuoti itin plačią bagažinę, kurios talpa siekia 510 litrų. Nors grakštus stogas nuo priekinės iki galinės dalies sudaro sklandžią nuožulnėjančią liniją, dėl po galiniu stiklu sumontuotų vyrių bagažinės dangtis atidaromas plačiai ir aukštai, taip užtikrinant patogią prieigą prie krovinių skyriaus.

Po bagažinės grindimis įrengtoje papildomoje erdvėje galima sudėti nedidelius daiktus ir saugiai laikyti naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X įkrovimo laidus.

 

CITROËN SAUGA

 

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS VAIRAVIMO SISTEMOS

Naujasis elektrinis Citroën ë-C4 X ir C4 X turi daugybę naujausių pagalbos vairuotojui technologijų. Net 20 pažangių sistemų padidina saugumą ir sumažina vairuotojo bei keleivių įtampą.

INTERNETINĖS PASLAUGOS

Naujasis elektrinis Citroën ë-C4 X ir C4 X pasižymi naujausios kartos ryšio galimybėmis, kurias užtikrina intuityvi „My Citroën Drive Plus“ informacijos ir pramogų sistemos sąsaja – visas paketas, skirtas ryšio ir internetinėms paslaugoms.

 


PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

20 SAUGOS IR PAGALBINIŲ VAIRAVIMO SISTEMŲ

Naujajame elektriniame Citroën ë-C4 X ir C4 X siūlomos vairavimo saugumą gerinančios technologijos, įskaitant šias:

 • Aktyvi avarinio stabdymo sistema;
 • Įspėjimas apie susidūrimo pavojų ir stabdymo po susidūrimo funkcija;
 • „Highway Driver Assist“ pagalbinė vairavimo greitkelyje sistema;
 • Adaptyvi greičio ir atstumo palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija.

Technologijos, skirtos padidinti vairavimo komfortą ir sumažinti įtampą, apima tokias funkcijas kaip:

 • Spalvotas projekcinis ekranas;
 • Galinio vaizdo kamera su galinės dalies vaizdo iš viršaus rodiniu;
 • 360 laipsnių vaizdo kamera.

Taip pat galimos ir kitos saugos ir pagalbinės technologijos.

 

VARIKLIAI

ELEKTRINIS

Pagrindinės naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X savybės:

 • 136 AG (100 kW) elektrinis variklis ir automatinė pavarų dėžė;
 • Akimirksniu pasiekiamas 260 Nm sukimo momentas;
 • Iki 360 km nuvažiuojamas atstumas (WLTP ciklu);
 • 100 km per 10 min. įkrovimo sparta, kraunant 100 kW galia nuolatine srove;
 • 50 kWh baterija su 70 % baterijos pradinės talpos garantija po 8 metų arba 160 000 km.

 


МY CITROËN

Naudodamiesi „MyCitroën“ programėle tiesiog savo išmaniajame telefone galite:

 • optimizuoti savo elektrines keliones, naudodamiesi kelionių planavimo funkcija „Trip Planner“.
 • patikrinti įkrovimo būseną ir likusį elektrinio ë-C4 X nuvažiuoti galimą atstumą, taip pat suplanuoti kasdienį įkrovimą ir išankstinį salono šildymą ar atvėsinimą, naudojant nuotolinio valdymo funkciją.

МY CITROËN


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija