CITROËN PADANGŲ KEITIMAS IR SAUGOJIMAS

Jūsų padangos daro didelę įtaką vairavimui ir saugiam stabdymui. Todėl rekomenduojame, pasirūpinti savo automobilio padangomis, reguliariai tikrinti jų būklę bei keisti jas priklausomai nuo sezono ir realių oro sąlygų. Taip pasirūpinsite ne tik savo, bet ir kitų saugumu bei jausitės užtikrinti vairuodami bet kokiu oru.

Oficialioje „Citroen“ atstovybėje Vilniuje „Autofortas motors“ Jūsų automobiliu pasirūpins profesionalūs, sertifikuoti „Citroen“ serviso meistrai, kurie reguliariai kelia kvalifikaciją „Citroen“ organizuojamuose mokymuose. Mes taip pat suteiksime galimybę palikti savo padangas mūsų saugykloje iki sekančio sezono bei pavaišinsime kava kol lauksite savo automobilio!

Padangų kokybė priklauso ir nuo jų laikymo sąlygų: padangų negalima sukrauti - jos turėtų būti dedamos vertikalioje padėtyje ant specialių atramų, patalpoje reikalinga tinkama laikymo temperatūra, drėgmės lygis. Nebesukite galvos ką daryti su praėjusio sezono padangomis ir kur jas tinkamai laikyti, pasinaudokite “Autofortas motors” padangų saugojimo paslauga ir mėgaukitės ramybę.

Padangų keitimo ir saugojimo kainos:

R14 padangų montavimo (4 vnt.) kaina - 45 € (su PVM). Į kainą įeina: padangų nuėmimas, uždėjimas, balansavimas.

Nuo R15 iki R16 padangų montavimo (4vnt.) kaina – 56 € (su PVM). Į kainą įeina: padangų nuėmimas, uždėjimas, balansavimas.

Nuo R17 iki R18 padangų montavimo (4vnt.) kaina – 62 € (su PVM). Į kainą įeina: padangų nuėmimas, uždėjimas, balansavimas.

Nuo R19 iki R20 padangų montavimo (4vnt.) kaina – 73 € (su PVM). Į kainą įeina: padangų nuėmimas, uždėjimas, balansavimas.

R21 padangų montavimo (4 vnt.) kaina - 84 € (su PVM). Į kainą įeina: padangų nuėmimas, uždėjimas, balansavimas.

Nuo R15C iki R16C padangų montavimo (4vnt.) kaina – 73€ (su PVM). Į kainą įeina: padangų nuėmimas, uždėjimas, balansavimas.

"Run-flat" padangų montavimo (4 vnt.) kaina - 105 € (su PVM). Į kainą įeina: padangų nuėmimas, uždėjimas, balansavimas.

Ratų ar padangų komplekto saugojimas (sezonas) – 50 € su PVM.

Reikia konsultacijos, o gal norite užsiregistruoti į servisą?

Susisiekite su mumis tel. (+370) 52 602320, registruokitės į servisą el. p. vilnius@autofortasmotors.lt arba užpildydami internetinę formą.   

Citroen padangų keitimas ir saugojimas

Darbalaukio versija