NAUJASIS C5 AIRCROSS SUV HYBRID

Ë-COMFORT KLASĖS SUV

Naujasis „C5 Aircross SUV Hybrid“ yra pirmasis mūsų įkraunamas hibridinis modelis. Jis taip pat yra pirmasis mūsų mažų emisijų automobilis, nuo kurio prasideda planas, kad iki 2025 gamoje visi automobiliai bus elektrifikuoti. Modelis savyje talpina elektrinio variklio pranašumus trumpose miesto kelionėse (galima nuvažiuoti iki 50 km) su vidaus degimo variklio teikiama laisve ilgose kelionėse. Tuo tarpu į aplinką jis išmeta tik 39g/km CO².*

*Šie duomenys pateikiami tik informaciniais tikslais, nes vykdomas WLTP sertifikavimas. Laukiama sertifikavimo.

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID ŠIAME VAIZDO ĮRAŠE


 

 


ĮKROVIMAS

Pilnai įsikrauti bateriją galima namie įrengtoje stotelėje arba bet kur mieste per mažiau nei 2 valandas (jei stotelėje yra 32A srovė). Automobilio jutikliniame ekrane arba „MyCitroën“ programėlėje galima atidėti įkrovimą. Taip galima sutaupyti kraunantis, kai elektra yra pigesnė.

VARIKLIAI

DRAUGIŠKI APLINKAI VARIKLIAI IR NAUJA 8 LAIPSNIŲ PAVARŲ DĖŽĖ


EAT8 8 laipsnių pavarų dėžė pritaikyta hibridinei jėgainei, todėl švelniai perjungia pavaras ir turi specialų stabdymo režimą, kuris įkrauna baterijas, kai vairuotojas atleidžia akseleratorių.

Rekomendacijos kaip efektyviai vairuoti hibridinį automobilį

DIZAINAS

HIBRIDINIO MODELIO SAVITUMAS


Naujasis „Citroën C5 Aircross SUV Hybrid“ išlaiko galingo, stipraus ir energingo SUV įvaizdį. Subtilūs anoduotos mėlynos spalvos elementai (priekinio buferio intarpai ir „Airbump®“ apdailomis) ir stilingi H logotipai ant priekinių sparnų kartu su „Hybrid“ ženkleliu aiškiai praneša apie automobilio jėgainę.

INTUITYVI SĄSAJA

Naujasis „C5 Aircross SUV Hybrid“ erdviame salone turi kelias specifines funkcijas:
Svirtelė ELECTRIC, HYBRID ar SPORT režimams nustatyti

  • 12,3 colio konfigūruojamas skaitmenis prietaisų skydelis rodo kelis atskirus meniu, skirtus hibridinei jėgainei: energijos suvartojimo diagramą, elektra nuvažiuojamą atstumą, įkrovimo laiką ir važiavimo režimus.
  • Tuo tarpu 8 colių jutikliniame ekrane galima rasti daugiau informacijos apie tai, kuris variklis dabar naudoja energiją ir kokia degalų sąnaudų statistika.
  • Automatiškai tamsėjantis berėmis galinio vaizdo veidrodėlis turi melsvos spalvos LED lemputę, kuri praneša, kai automobilis važiuoja tik elektra.

Ë-KOMFORTAS

DAR DAUGIAU KOMFORTO 100% ELEKTROS REŽIMU
 

Naujasis „C5 Aircross SUV Hybrid“ yra patogumo etalonas. Jo elektrinis motoras, tylesnis salonas, švelnus važiavimas ir iškart išlaisvinama galia sustiprina „Citroën Advanced Comfort®“ programos teikiamus pojūčius. Vien elektra jis gali važiuoti iki 135 km/val. greičiu. Natūralu, kad pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions®“ sistema leidžia pasijausti lyg sklęstumėte virš kelio ir tuo pačio užtikrina puikią dinamiką. Be to hibridinė automobilio versija turi daugiasvirtę galinę ašį, todėl pasižymi ypatinga pusiausvyra. 

* Šie duomenys pateikiami tik informaciniais tikslais, nes vykdomas WLTP sertifikavimas. Laukiama sertifikavimo.

 

 

„ADVANCED COMFORT“ SĖDYNĖS

 

UNIVERSALIAUSIAS SUV SAVO SEGMENTE

 
Naujasis „Citroën C5 Aircross SUV Hybrid“ turi plačias ir patogias sėdynes, kuriose panaudotas tankus porolonas su 15 mm storio tekstūruotu porolonu viršuje. Tai užtikrina patogumą ir kūno palaikymą bet kuriuo metu. Papildomai galima užsisakyti šildomas sėdynes su kelių padėčių masažo sistema. Jos yra „Hype Brown“ interjero pakete, kuris pasižymi papildoma prabanga.   Naujasis „Citroën C5 Aircross SUV Hybrid“ išsiskiria savo universalumu. Jo trys plačios atskirtos galinės sėdynės gali pasislinkti 150 mm, reguliuojamos 5 kryptimis ir gali būti nulenktos. Visų salono daiktadėžių erdvė yra 32 litrai, o bagažinės dydis svyruoja nuo 460 iki 600 litrų.

 

 

TECHNOLOGIJOS

NAUJAUSIOS KARTOS TECHNOLOGIJOS

Naujasis „C5 Aircross SUV Hybrid“ turi 19 saugumo, patogumo ir vairavimo malonumo technologijų.

19 VAIRUOTOJO ASISTENTŲ

 BŪKITE NUOLAT PRISIJUNGĘ
 

Naujasis „C5 Aircross SUV Hybrid“ savyje talpina intuityvias jungiamumo sistemas. „Connect Play“ leidžia naudotis „Apple Carplay“ ir „Android Auto“ funkcijomis, kurios leidžia lengvai sujungti išmanųjį telefoną su automobiliu. Taip pat „Connect Nav“ navigacijos sistema realiuoju laiku rodo ne tik eismo situaciją, oro pranešimus ir degalų kainas, bet yra pritaikyta hibridinei technologijai. Todėl grafiškai parodo nuvažiuojamą atstumą vien elektra ir artimiausias įkrovimo stoteles.


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija