Naujasis Citroën C4 X | Elegantiška ir unikali koncepcija

Atraskite naująjį C4 X. Visos pavaros sistemos užtikrina tokias pačias komforto, dizaino ir interjero praktiškumo charakteristikas.

Užsakymai priimami nuo 2022 m. pabaigos.

 


UNIKALI IR ELEGANTIŠKA KONCEPCIJA

ELEKTRINIS

 • Iki 360 kilometrų nuvažiuojamas atstumas (WLTP ciklu);
 • Elektrinis variklis išvysto 100 kW (136 AG) galią;
 • 3 važiavimo režimai („Eco“, „Normal“ ir „Sport“), padedantys atrasti vairavimo malonumą be CO2 išlakų.

Ë-C4 X

„FASTBACK“ STILIAUS SEDANAS

 • Naujasis elektrinis Citroën ë-C4 X ir C4 X pasižymi erdvumu ir suteikia atpalaiduojančią važiavimo patirtį dėl didelės erdvės kojoms sėdintiems galinėse sėdynėse ir plačios 510 litrų talpos bagažinės.
 • Šie modeliai išsiskiria interjero suteikiamu komfortu, kurį užtikrina išskirtinė „Citroën Advanced Comfort“ programa, apimanti „Advanced Comfort“ sėdynes ir „Citroën Advanced Comfort®“ pakabą.

 

IŠSKIRTINIS STILIUS

Naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X ir C4 X stilius yra drąsus iššūkis tradiciniam kompaktiškų automobilių dizainui. Novatoriškas ir išskirtinis automobilis darniai sujungia elegantiškas „Fastback“ kėbulo formas ir modernią SUV išvaizdą bei laikui nepavaldų rafinuotumą ir 4 durų automobiliui būdingą erdvumą.

DINAMIŠKA STOGO LINIJA

4,6 m ilgio naujasis elektrinis Citroën ë-C4 X ir C4 X puikiai įsilieja į Citroën modelių gamą tarp C5 X (4,80 m) ir C4 hečbeko (4,36 m), kurio 2,67 m ratų bazė yra tokio paties ilgio.

Žvelgiant iš šono, dinamiška automobilio stogo linija grakščiai pereina nuo priekinio stiklo viršaus iki viršutinės bagažinės dangčio dalies, suteikiant automobiliui „Fastback“ siluetą.

Aerodinamines savybes optimizuoti leido lygi ir sklandi stogo linija, dėl kurios CX aerodinaminio pasipriešinimo koeficientas siekia tik 0,29.

PRIEKINĖ DALIS SU IŠSKIRTINIAIS CITROËN BRUOŽAIS

Aukštas ir horizontalus variklio dangtis pasižymi įgaubtais linkiais, o chromuoti apvadai driekiasi per visą automobilio plotį. Jie pereina į dvigubus priekinius žibintus, kuriuose naudojama „Citroën LED Vision“ technologija. Žibintai ne tik užtikrina maksimalų matomumą, bet ir sustiprina automobilio aukštųjų technologijų prigimties išraišką.

NAUJI GALINIAI LED ŽIBINTAI

Nauji išskirtiniai galiniai LED žibintai atkartoja priekinių žibintų šviesų motyvą. Jų dizainas perteikia skulptūriškas bagažinės dangčio linijas ir pasižymi rodyklės forma, užsibaigiančia šalia galinių durų – tai dar labiau sustiprina dinamišką automobilio įvaizdį.

 

TIKRAS KOMFORTAS

Naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X ir C4 X viduje vairuotojas ir keleiviai galės mėgautis neprilygstamu ramybės, komforto ir erdvės pojūčiu, kurį užtikrina „Citroën Advanced Comfort“.

PAKABA SU PROGRESYVIAIS HIDRAULINIAIS RIBOTUVAIS®

Siekiant užtikrinti važiavimo komfortą, novatoriškoje ir išskirtinėje Citroën pakabos sistemoje su amortizatoriais ir spyruoklėmis vietoje mechaninių ribotuvų naudojami du hidrauliniai ribotuvai.

Jie užtikrina „skraidančio kilimo“ efektą, neatsiejamą nuo Citroën vardo – ši pakabos sistema suteikia pojūtį, kad automobilis tiesiog sklendžia virš nelygaus kelio paviršiaus.

„ADVANCED COMFORT“ SĖDYNĖS

Plačios ir patogios „Advanced Comfort®“ sėdynės su specialiu 15 mm sustiprinto putų poliuretano sluoksniu pasižymi unikalia išvaizda ir suteikia puikią atramą bei judėjimo komfortą. Keleiviai pasijus lyg sėdintys minkštame krėsle, izoliuotame nuo triukšmo bei kelio nelygumų. Sėdynių pagrindą sudarančios didelio tankio putos užtikrina optimalų komfortą, ypač ilgų kelionių metu, ir laikui bėgant išsaugo sėdynių formą, maksimaliai sumažindamos įdubimo ir dėvėjimosi poveikį.

Erdvios galinės sėdynės gali būti šildomos, kaip ir priekinės sėdynės, taip pat turinčios masažo funkciją, kuri padeda užtikrinti komforto pojūtį.

ERDVI BAGAŽINĖ

Unikali naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X ir C4 X konstrukcija leido suprojektuoti itin plačią bagažinę, kurios talpa siekia 510 litrų. Nors grakštus stogas nuo priekinės iki galinės dalies sudaro sklandžią nuožulnėjančią liniją, dėl po galiniu stiklu sumontuotų vyrių bagažinės dangtis atidaromas plačiai ir aukštai, taip užtikrinant patogią prieigą prie krovinių skyriaus.

Po bagažinės grindimis įrengtoje papildomoje erdvėje galima sudėti nedidelius daiktus ir saugiai laikyti naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X įkrovimo laidus.

 

CITROËN SAUGA

 

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS VAIRAVIMO SISTEMOS

Naujasis elektrinis Citroën ë-C4 X ir C4 X turi daugybę naujausių pagalbos vairuotojui technologijų. Net 20 pažangių sistemų padidina saugumą ir sumažina vairuotojo bei keleivių įtampą.

INTERNETINĖS PASLAUGOS

Naujasis elektrinis Citroën ë-C4 X ir C4 X pasižymi naujausios kartos ryšio galimybėmis, kurias užtikrina intuityvi „My Citroën Drive Plus“ informacijos ir pramogų sistemos sąsaja – visas paketas, skirtas ryšio ir internetinėms paslaugoms.

 


PAŽANGIOSIOS TECHNOLOGIJOS

20 SAUGOS IR PAGALBINIŲ VAIRAVIMO SISTEMŲ

Naujajame elektriniame Citroën ë-C4 X ir C4 X siūlomos vairavimo saugumą gerinančios technologijos, įskaitant šias:

 • Aktyvi avarinio stabdymo sistema;
 • Įspėjimas apie susidūrimo pavojų ir stabdymo po susidūrimo funkcija;
 • „Highway Driver Assist“ pagalbinė vairavimo greitkelyje sistema;
 • Adaptyvi greičio ir atstumo palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija.

Technologijos, skirtos padidinti vairavimo komfortą ir sumažinti įtampą, apima tokias funkcijas kaip:

 • Spalvotas projekcinis ekranas;
 • Galinio vaizdo kamera su galinės dalies vaizdo iš viršaus rodiniu;
 • 360 laipsnių vaizdo kamera.

Taip pat galimos ir kitos saugos ir pagalbinės technologijos.

 

VARIKLIAI

ELEKTRINIS

Pagrindinės naujojo elektrinio Citroën ë-C4 X savybės:

 • 136 AG (100 kW) elektrinis variklis ir automatinė pavarų dėžė;
 • Akimirksniu pasiekiamas 260 Nm sukimo momentas;
 • Iki 360 km nuvažiuojamas atstumas (WLTP ciklu);
 • 100 km per 10 min. įkrovimo sparta, kraunant 100 kW galia nuolatine srove;
 • 50 kWh baterija su 70 % baterijos pradinės talpos garantija po 8 metų arba 160 000 km.

BENZININIS

Naujajame Citroën C4 X montuojami efektyvūs ir galingi benzininiai varikliai:

 • PureTech 100 Stop & Start Euro 6.4, su mechanine 6 pavarų dėže;
 • PureTech 130 Stop & Start Euro 6.4, su automatine 8 pavarų dėže;
 • PureTech 130 Euro 6.1, su automatine 8 pavarų dėže.

DYZELINIS

Naujasis Citroën C4 X taip pat siūlomas su efektyviu ir galingu dyzeliniu varikliu:

 • BlueHDi 130 Stop & Start Euro 6.4, su automatine 8 pavarų dėže.

 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija