„Citroën SpaceTourer“ ir „ë-SpaceTourer – 100% ëlectric“

„Citroën SpaceTourer“, pasižymintis aptakiu dizainu ir erdviu salonu, kuriame telpa iki 9 keleivių, palengvins visas jūsų keliones, ir nuo šiol yra prieinamas jo 100 proc. elektrinis variantas.


100 PROC. ELEKTRINIS ARBA DYZELINIS

Naujasis „Citroën ë-SpaceTourer – 100 % ëlectric“ ir „Citroën SpaceTourer“ abu pasižymi moduline struktūra, salono erdvumu, krovumu ir pagalbos vairuotojui sistemomis. „Citroën ë-SpaceTourer“ taip pat prieinamas trijų ilgių variantais, kas yra labai praktiška važinėjant žemo emisijų lygio zonose, kurių vis daugėja ir daugėja. Iš šio asortimento jūs galėsite išsirinksite idealiai jūsų veiklai tinkantį automobilį.
Naująjį „Citroën ë-SpaceTourer - 100% ëlectric“ galite užsisakyti jau šiandien.

Su šeima svajojate imti ir pabėgti nuo įprastos aplinkos ir rūpesčių? „Citroën SpaceTourer“ suteikia jums ypač daug galimybių! „Citroën SpaceTourer“ – tai savo charakteriu išsiskiriantis furgonas, palengvinsiantis jūsų gyvenimą pasaulyje, kuriame vis daugiau keliaujame grupėmis. Aptakus automobilio dizainas, neturintis nė gyslelės agresyvumo, imponuoja savo užtikrintumo ir tvirtumo pojūčiu.

GEROVĖ

 

TECHNOLOGIJA

 

Erdvus „Citroën SpaceTourer“ salonas buvo suprojektuotas turint omenyje kelionių dvasią, kur kiekvienam keleiviui suteikiamas maksimalus komfortas. Tiek ilgos kelionės, tiek trumpi pabėgimai nuo visko – tai tos akimirkos, kai galite atsipalaiduoti ir pasidžiaugti malonumais.

 

Prietaisų skydelis išdėstytas taip, kad vairuotojui viskas būtų prieinama, pasiekiama ranka ir gerai matoma, pavyzdžiui, skydelis su grafiniais ir moderniais matuokliais, 7 colių jutiklinis ekranas, salono šildymo valdikliai, daiktų pasidėjimo vietos, mygtukai, skirti atidaryti slankiojančiąsias elektra valdomas duris ir kt.

 

 


100 PROC. ELEKTRINIS VAIRAVIMAS,
100 PROC. EFEKTYVUMAS

Naujasis „Citroën ë-SpaceTourer – 100 % ëlectric“ – tai elektromobilis, prieinamas su dviem akumuliatoriaus talpos variantais, pasižyminčiais skirtingu autonomijos lygiu.
• 230 km WLTP cikle – prieinama XS, M, XL profiliuose, su 50 kWh akumuliatoriumi,
• 330 km WLTP cikle – prieinama M ir XL profiliuose, su 75 kWh akumuliatoriumi.
● Iki 80 proc. įkrovos per 30 min.* suteikia iki 350 km autonomiją,
Akumuliatoriui suteikiama 8 metų arba 160 000 km garantija, užtikrinant 70 proc. pradinės projektinės įkrovos. * Naudojant 100 kW viešąsias įkrovimo stoteles.

 

 

 

VĖLIAUSIOS KARTO DYZELINIAI VARIKLIAI

„Citroën SpaceTourer“ automobilyje sumontuota įranga:
● „BlueHDi“ dyzelio technologija, leidžianti sumažinti išmetamų azoto oksidų (NOX) kiekį, sumažinant CO2 emisijas ir degalų sąnaudas.
● Varančiųjų ratų ašys pasižymi dideliu tikslumu ir nepriklausomai nuo kelio dangos būklės užtikrina vairavimo komfortą.
● 8 pavarų automatinė pavarų dėžė EAT8 užtikrina tolygų pavarų perjungimą ir nedideles teršalų emisijas.

 


AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

Automatinė pavarų dėžė, prieinama su „BlueHDi 180 S&S“ dyzeliniu varikliu, leidžia suderinti vairavimo malonumą su važiavimo ekologiškumu. Technologija „Quickshift“ užtikrina greitą ir sklandų pavarų perjungimą, kas savo ruožtu leidžia užtikrinti itin dinamišką ir labai malonų vairavimą, važiuojant tiek mieste, tiek užmiestyje. Automatinė pavarų dėžė EAT8, leidžianti optimizuoti pavarų perjungimo režimus, užtikrina mažiausias savo kategorijoje degalų sąnaudas ir CO2 emisijas.

 

 

DIZAINAS
IŠSKIRTINĖ MONOGRAMA

„SpaceTourer“ pasižymi aptakiomis linijomis, skvarbiu žvilgiu, gražiomis proporcijomis. Jo vertikalūs LED dienos žibintai sumontuoti ratų arkų tęsiniuose. Harmoningai integruoti virš rūko žibintų, jie suteikia „SpaceTourer“ nuotykingą išvaizdą. Žvelgiant į „SpaceTourer“ iš profilio, į akis krenta jo erdvus salonas ir didelės stumdomosios šoninės durys, didelio ploto stikliniai paviršiai, kurie tarsi pabrėžia erdvaus ir svetingo keleivių salono pojūtį. Jūs salone esate labai laukiami! Vyšnia ant torto – „SpaceTourer“ yra prieinamas 9 rafinuotų atspalvių: juoda „Onyx“, mėlyna „Impérial“, ruda „Rich Oak“, pilka „Platinium“, pilka „Aluminium“, oranžinė „Tourmaline“, mėlyna „Lagoon“, smėlio „Sable“ ir balto ledo „Blanc Banquise“. Stulbinantis stilius, išprovokuosiantis ne vieną pyptelėjimą gatvėje!

 

DYDIS, LEIDŽIANTIS ĮVEIKTI BET KOKIUS IŠŠŪKIUS

 

1,90 M AUKŠČIO

 

„Citroën SpaceTourer“ yra prieinamas trijų ilgių variantais (XS – 4,60 m, M – 4,95 m, XL – 5,30 m), iš kurių viena kompaktiška versija – niekada anksčiau neregėta savo segmente, leidžianti susodinti net 8 keleivius. „Citroën SpaceTourer“, pasižymintis šiais optimizuotais matmenimis, 1,92 m automobilio pločiu, elektrohidrauliniu vairavimu bei 11,30–12,40 m apsisukimo skersmeniu, yra judrus automobilis, išpildysiantis bet kurios šeimos lūkesčius.
Kas dar be mūsų galvoja, kad trumpiausi furgonai – geriausi?

 

Nedidelis 1,90 m „Citroën SpaceTourer“ automobilio aukštis užtikrina, kad galėsite patekti į visas lauko ir požemines automobilių stovėjimo aikšteles.

 

„CITROËN ADVANCED COMFORT“
PATRAUKLUS SALONAS

Sėdynės yra apvilktos minkštais ir šiltais audiniais, užtikrinančiais labai komfortišką sėdėjimą. 2-osios sėdynių eilės keleiviams galima pasirinkti slankiąsias sėdynes, nepriklausomas, su atlenkiamais atlošais, su patogiais atlošais galvai ir porankiais, siekiant užtikrinti optimalų komfortą. To puikiai užtenka, kad jūsų šeima galėtų nusnausti salone.

2 DALIŲ STIKLINIS STOGAS

 

ATIDAROMAS GALINIS STIKLAS

 

Visiems „Citroën SpaceTourer“ salone sėdintiems keleiviams pakaks natūralios saulės šviesos, patenkančios pro stiklinį dviejų dalių – kurių kiekvieną galima atskirai uždengti – stoglangį. Viduryje „Pavillon Confort“ yra oro kondicionieriaus ortakiai, švelniai pučiantys orą, visai kaip lėktuvo salone. Tamsiu paros metu šviesos diodų apšvietimas sukuria salone harmoningą atmosferą.

 

„Citroën SpaceTourer“ apgalvojo viską, kad jūsų gyvenimas būtų kiek įmanoma paprastesnis. Atidaromas galinis stiklas leidžia lengviau pasidėti daiktus į bagažinę arba prie jos prieiti, ypač tada, kai už automobilio trūksta vietos, ar net pasiimti drabužių ar kitų daiktų nuo bagažinės.

SLANKIOSIOS ŠONINĖS DURYS

Tai neįkainojamas dalykas, kai ką nors nešate ir neturite laisvų rankų – tiesiog pakiškite pėdą po galinio buferio kampu, idant tos pusės šoninės durys būtų automatiškai atrakintos ir atidarytos. Praktiška, išradinga ir unikalu – tuo pačiu veiksmu taip pat galite uždaryti duris ir užrakinti automobilį.

JUNGTIS

„MIRROR SCREEN“

 

„CONNECT NAV“

 

Naudodami „Mirror Screen“ paslaugą galite paprastai ir intuityviai klausytis muzikos iš savo išmaniojo telefono. Suderinamos jūsų išmaniojo telefono programos rodomos jūsų automobilio 7’’ jutikliniame ekrane.
Paslauga „Mirror Screen“ veikia kartu su „Apple CarPlayTM“, „Androïd Auto“ ir „MirrorLink®“ paslaugomis.

 

„Citroën Connect Nav“ – tai rodoma internetinė tikralaikė trimatės navigacijos sistema, valdoma tiek balsu, tiek 7“ jutikliniame ekrane. „Citroën Connect Nav“ sistema yra susijusi su tokiomis internetinėmis paslaugomis kaip „TomTom Traffic“, teikiančia tikralaikę eismo informaciją, informaciją apie degalinių ir automobilių stovėjimo aikštelių vietas bei kainas... Pasirinkus informavimo apie pavojingus kelio ruožus funkciją, jūs būsite informuoti apie kelyje pasitaikančias avaringas ir pavojingas zonas.

„CONNECT ASSIST“

Pagalba: Lokalizuotas pagalbos skambutis gedimo atveju:
● Visą parą 7 dienas per savaitę: automobilio taisymas ir vilkimas. Pasirūpinimas keleivių judumu.
SOS: Automatinis avarinių tarnybų iškvietimas įvykus avarijai ir suveikus oro pagalvėms:
● Transporto priemonės geografinės padėties nustatymas, „Citroën“ siunčiamas pavojaus signalas avarinėms tarnyboms.
● Rankinis (neautomatinis) pagalbos iškvietimas prireikus medicininės pagalbos.

 

 

TECHNOLOGIJOS


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija