ITIN KOMFORTIŠKAS IR UNIVERSALUS SUV

„Citroën“ pristato naująjį „C5 Aircross SUV“. Tai klasikinio SUV silueto automobilis su dideliais ratais, tvirtu ir raumeningu dizainu, bei 23 cm aukščio prošvaisa. Tokie unikalūs individualizavimo ir stiliaus elementai kaip „Airbump“ slenksčių ir ratų arkų apsaugos, stogo tvirtinimai ir galybė kitų pasirinkimų leidžia automobiliui vadintis tikru „Citroën“.

Naujasis „C5 Aircross SUV“ yra „Citroën Avanced Comfort“ programos ambasadorius. SUV segmente jis išsiskiria kaip patogiausias modelis dėl dviejų išskirtinių „Citroën“ inovacijų: „Progresive Hydraulic Cushion“

amortizatoriai su hidraulinėmis pagalvėmis ir ypatingu komfortu pasižyminčios sėdynės.Dėka trijų galinių sėdynių, kurios gali atsilošti, susiskleisti ir slankioti, modelis pasižymi geriausiu klasėje universalumu. Bagažinės dydis

svyruoja nuo 580 iki 670 litrų. Galiausiai dėl 20 vairuotojo pagalbos sistemų ir 6 jungiamumo technologijų jis iš tikrųjų tampa naujausios kartos SUV.

SusikomplektuokiteSpecialūs pasiūlymai Specialūs pasiūlymai C3 Aircross

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU „C5 AIRCROSS SUV“ VAIZDO ĮRAŠE:


DIZAINAS

TVIRTAS IR IŠRAIŠKINGAS SAVITUMAS

Dėka savo stiprios asmenybės naujasis „C5 Aircross SUV“ išsiskiria savo vienareikšmišku ir energingu požiūriu. Jo 4,5 metro ilgio kėbulas pasižymi raumeninga, galinga, bet ne arogantiška išvaizda. Modelis SUV segmente

yra kitoks dėl savo plastiškų formų, kurias paryškina aukštas variklio dangtis, grafiniai elementai ir „Airbump“ apdailos./>

Naujasis „C5 Aircross SUV“ gali pasigirti panoraminiu stogu. Aplink visą automobilį einanti blizganti apdaila pabrėžia lengvą stogo linijos dizainą ir chromuotą C formos galinių durų stiklo apdailą, kuri atkartojama salone. Platus ir aukštas galas išduoda, kad modelio bagažinės talpumas yra vienas geriausių klasėje (nuo 580 iki 670 litrų). Galiniuose žibintuose sumontuoti keturi ovalūs LED moduliai.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai


DIZAINAS

SAUGUMĄ IR GERĄ SAVIJAUTĄ SUTEIKIANTIS SALONAS

Naujojo „C5 Aircross SUV“ salonas yra erdvus ir didingas. Jame susilieja plastiškos ir stiprios formos, o dėmesys skiriamas funkcionalumui. Čia sumontuotas tvirtas horizontalus prietaisų skydelis./>

Prieš vairuotojo akis – 12,3 colių ekranas, kuris rodo pasirenkamą informaciją.

Horizontalus prietaisų skydelis, apgaubiančios sėdynės, plati centrinė konsolė, šiltos apdailos medžiagos ir aukšta sėdėsena leidžia jaustis taip, lyg dominuotumėte kelyje. Kaip ir visi kiti „Citroën“ modeliai „C5 Aircross SUV” turi daugybę individualizavimo galimybių.


KAIP GIMĖ NAUJASIS C5 AIRCROSS

Naujasis „C5 Aircross SUV“ – šviežiausias „Citroën“ modelis. Jo gamybą įkvėpė 2015 metais pristatytas „Citroën Aircross“ konceptinis modelis. Dabar automobilis toliau tęsia sėkmingą „Citroën“ SUV modelių pasirodymą, kurį 2017 metais pradėjo „C3 Aircross SUV“ modelis. „Citroën“ savo dėmesį klientų lūkesčiams įrodo šūkiu: „Įkvėptas tavęs!“


30 SPALVŲ DERINIŲ IR 4 SALONO NUOTAIKOS

Naujasis „C5 Aircross SUV“ siūlo plačias individualizavimo galimybes. 30 kėbulo spalvų kombinacijų: 7 spalvos („Polar White“ balta, „Nera Black“ juoda, „Platinum Grey“ pilka, „Steel Grey“ pilka, „Volcano Red“ raudona, „Tijuca Blue“ mėlyna, „Pearl White“ balta) ir 3 anoduoto metalo efekto spalvų paketai (pilka, balta ir raudona). Išorės spalvas galima derinti su „Pearl Black“ juodos spalvos stogu.

Išskirtinių atspalvių galimybės persikelia ir į saloną. Čia galima derinti šviesą, šilumą ir rafinuotumą. Prie standartinių salono atspalvių galima rinktis ir „Metropolitan Grey“ pilkos bei „Hype Brown“ rudos pasirinkimus.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 


C5 AIRCROSS SUV SALONO NUOTAIKOS
 

Wild Grey

Metropolitan Grey

Metrolitan Beige

Hype Brown

 


KOMFORTAS

PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS® AMORTIZATORIAI SU HIDRAULINĖMIS PAGALVĖMIS

„Citroën C5 Aircross SUV“ dėka savo amortizatorių sistemos gali pasiūlyti su niekuo nesulyginamą komfortą. Ši inovacija leidžia sugerti didesnius ir mažesnius kelio nelygumus ir suteikia keleiviams tokį jausmą lyg jie sklęstų. Įprastas pakabas sudaro amortizatorius, spyruoklė ir mechaninė pagalvė. Tuo tarpu „Progresive Hydraulic Cushion“ amortizatorių sistema į kiekvieną pusę leidžia sumontuoti po hidraulinę pagalvę, kuri slopina amortizatoriaus suspaudimą ir ištraukimą. Taip sistema leidžia išvengti staigaus kratymo. Kai amortizatoriai juda nežymiai, sukuriamas „stebuklingo kilimo“ važiavimo efektas.


 

PAGERINTO KOMFORTO SĖDYNĖS

UNIVERSALIAUSIAS SUV SAVO SEGMENTE

Naujojo „Citroën C5 Aircross SUV“ sėdynes ir atlošus įkvėpė baldų dizainas. Sėdynių centre esanti tanki puta ir ją dengiantis 15 mm paminkštinimas visada garantuoja kūno palaikymą ir minkštumą. Naujojo „Citroën C5 Aircross SUV“ priekinių sėdynių aukštis yra reguliuojamas, o galvos atlošai gali būti reguliuojami pirmyn ir atgal. Tuo tarpu vairuotojo sėdynėje veikia šildymo ir kelių zonų masažo sistema. Vairuotojas ekrane gali rinktis iš 5 juosmens, nugaros ir pečių masažo programų.

Dėka 3 atskirų galinių sėdynių naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ segmente išsiskiria kaip itin praktiškas modelis. Jose patogiai įsitaiso 3 keleiviai. Sėdynės slankioja 150 mm, todėl keleiviai gali pasirinkti, kam teikia pirmenybę: erdvei salone arba bagažinėje. Jos taip pat gali pasikelti, todėl iš viso turi 5 skirtingas pozicijas. Dvigubos grindys leidžia sėdynes atlenkti taip, kad bagažo skyrius tampa lygus. Naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ taip pat gali pasiūlyti labai daug vietos daiktams po ranktūriais, pirštinių dėtuvėje ir plačiose durų daiktadėžėse. Centrinėje konsolėje taip pat sumontuota bevielio įkrovimo vieta.

 

KOMFORTAS

TYLUS IR KOKONO EFEKTĄ KURIANTIS SALONAS

Naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ kurtas taip, kad mažintų kelio ir vėjo keliamą triukšmą. Priekiniai langai įlaminuoti dviguba danga, todėl keleiviai pasijaus kaip kokone. Ypatingas dėmesys buvo skirtas variklio skyriaus garso izoliacijai.

Keleivių patogumui naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ siūlo salono oro valymo sistemą AQS. Ji aptinka išorės oro taršą ir automatiškai ją filtruoja parinkdama atitinkamą salono vėdinimo režimą.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 


TECHNOLOGIJOS

NAUJAUSIOS KARTOS TECHNOLOGIJOS

Naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ komplektuojamas su dideliu vairuotojo pagalbos sistemų paketu. Čia veikia 20 saugumo, komforto ir vairavimo pagalbos technologijų.

20 VAIRUOTOJO PAGALBOS SISTEMŲ
 

HIGHWAY DRIVER ASSIST GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

 

EISMO ŽENKLŲ ATPAŽINIMAS

 

AUTOMATINĖS ILGOSIOS ŠVIESOS

   

Ši sistema yra pirmas žingsnis į autonominį vairavimą. Ji leidžia automobiliui pasirinkti greitį, trajektoriją ir poziciją eismo juostoje. Adaptyvi greičio palaikymo kontrolė kartu su „Stop&Start“ funkcija leidžia automobiliui sustoti ir vėl pajudėti, priklausomai nuo priekyje važiuojančio automobilio.

 

Automobilis atpažįsta leistino greičio ženklus ir atvaizduoja šią informaciją prietaisų skydelyje. Šį greitį galima parinkti greičio palaikymo arba ribojimo kontrolėje vienu paspaudimu. Be to, sistema atpažįsta ir kitus ženklus (STOP, vienos krypties eismo, greičio ribojimo pabaigos) bei atvaizduoja juos prietaisų skydelyje.

 

Dėka automatinių ilgųjų šviesų vairavimas naktį taps saugesnis ir lengvesnis.


TECHNOLOGIJOS

6 JUNGIAMUMO TECHNOLOGIJOS

Naujasis „Citroën C5 Aircross SUV“ intuityvių sistemų naujausių technologijų pagalba leidžia keleiviams panaikinti ribą tarp savo išmaniųjų įrenginių ir automobilio. 8 colių liečiamame ekrane galima valdyti automobilio nustatymus, multimedijos sistemą, telefoną, oro kondicionierių, „Mirror Screen“ funkciją ir „Citroën Connect Nav“ navigacijos sistemą.

Taip pat galima pasirinkti „Citroën Connect Box“ paketą su SOS pagalbos funkcija, bevielę išmaniojo įrenginio įkrovimo stotelę ir „ConnectedCAM Citroen“ paslaugą.


VARIKLIAI

EAT8 NAUJA AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ EAT8 NAUJI EURO 6.2 VARIKLIAI

Naujasis „C5 Aircross SUV“ komplektuojamas su efektyviais ir galingais „Euro 6.2“ standarto varikliais ir 6 laipsnių mechaninėmis arba 8 laipsnių automatinėmis pavarų dėžėmis. Galima rinktis iš dviejų benzininių variklių „PureTech 130 S&S“ su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže ir „PureTech 180 S&S“ su 8 laipsnių automatine pavarų dėže. Taip pat yra 3 dyzelinių jėgainių versijos: „BlueHDi 130“ su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže bei „BlueHDi 130 S&S“ ir „BlueHDi 180 S&S“ su 8 laipsnių automatinėmis pavarų dėžėmis.

Modelis gali pasigirti naujausia 8 laipsnių automatine pavarų dėže „Efficient Automatic Transmission“, kuriai komandas vairuotojas perduoda ne mechaniniu, o elektroniniu būdu. Taip suteikiama daugiau patogumo ir efektyvumo:

  • Lyginant su 6 laipsnių automatine pavarų dėže, degalų sąnaudos sumažėjo  7 procentais.
  • Dvi papildomos pavaros leidžia jas perjungti sklandžiau nes mažėja intervalai tarp pavarų.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai 


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija