NAUJASIS CITROËN C5 AIRCROSS SUV | STILIUS, KOMFORTAS IR PRAKTIŠKUMAS

Susipažinkite su naujuoju Citroën C5 Aircross. Tai solidžiai atrodantis ir aukščiausio lygio komfortą užtikrinantis SUV, komplektuojamas su benzininiais bei dyzeliniais varikliais arba įkraunamąja hibridine jėgaine.


NAUJASIS CITROËN C5 AIRCROSS

ĮKRAUNAMOJI HIBRIDINĖ JĖGAINĖ, BENZININIAI IR DYZELINIAI VARIKLIAI

Atnaujintas komforto, erdvumo ir universalumo etalonu laikomas Citroën C5 Aircross atrodo dar tvirtesnis bei solidesnis. SUV komplektuojamas su įkraunamąja hibridine jėgaine arba benzininiais ir dyzeliniais varikliais.

 

PERŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ APIE NAUJĄJĮ CITROËN C5 AIRCROSS

 

DOSNUMAS – NAUJAS GYVENIMO BŪDAS

ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

Tobulai kasdienėms kelionėms tinkantį naują Citroën C5 Aircross įkraunamąjį hibridą vairuosite sklandžiai ir dinamiškai:

 • 180 AG galios vidaus degimo variklis ir 81,2 kW (110 AG) galios elektros motoras drauge išvysto 225 AG galią ir 360 Nm sukimo momentą.
 • 3 važiavimo režimai: elektrinis, hibridinis ir sportinis.
 • Iki 55 km tyliai ir be CO₂ emisijos nuvažiuojamas atstumas išvystant iki 135 km/val. greitį.

KOMPAKTIŠKAS SUV
AUKŠČIAUSIO LYGIO KOMFORTAS IR UŽTIKRINTAS STILIUS

Atnaujintas Citroën C5 Aircross priskiriamas prie aukštesnio segmento modelių. Tai atspindi ir svarbūs dizaino pakeitimai priekinėje dalyje, nauji galiniai žibintai, lengvojo lydinio ratlankiai, pakoreguota salono apdailos spalvų gama ir parinktos kokybiškos medžiagos, montuojamas 10 colių jutiklinis ekranas, modernizuota centrinė konsolė ir kiti dalykai. Viduje keleiviai gali atsipalaiduoti labiau net bet kuriame kitame šio segmento modelyje. Pažangios vairavimo pagalbos užtikrina saugumą, o nauji Citroën jungiamumo sprendimai – papildomą patogumą kasdien naudojantis automobiliu.

INTUITYVIOJI VARTOTOJO SĄSAJA
SUASMENINAMAS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS IR NAUJAS JUTIKLINIS EKRANAS

Naujajame Citroën C5 Aircross įkraunamajame hibride įrengiamuose specialiuose ekranuose pateikiama informacija apie jėgainės veikimą:

 • Skaitmeniniame ekrane rodomas baterijos įkrovimo lygis ir nuvažiuojamas atstumas. Taip pat galima realiuoju laiku stebėti, kiek išnaudojama galios ir kokie energijos srautai.
 • 10 colių jutikliniame ekrane pateikiama informacija apie aktyvuotą režimą, taip pat išankstinio įkrovimo, salono pašildymo ir e-save funkcijų parinktys. Pastaroji technologija leidžia išsaugoti elektros energiją ir vėliau įveikti numatytą maršrutą 100 proc. elektros režimu.

 

MODERNUS IR DINAMIŠKAS STILIUS

DAUGIAU SOLIDUMO SUTEIKIANTYS BRUOŽAI

Dizaino pakeitimai suteikė naujajam Citroën C5 Aircross daugiau solidumo ir dinamiškumo. Evoliucionavęs modelis nuo šiol atrodo dar impozantiškiau ir nestokoja elegancijos. Peržiūrėta salono apdailos spalvų gama ir parinktos kokybiškos medžiagos sustiprino erdvumo pojūtį ir užtikrino aukštesnio lygio komfortą.

SALONO PATOGUMAI
KOMFORTIŠKIAUSIAS IR UNIVERSALIAUSIAS SUV

Naujasis Citroën C5 Aircross išsiskiria kompaktiškų SUV segmente lygių neturinčia salono erdve, universalumu ir komfortu. Šiame modelyje itin pastebimi Citroën Advanced Comfort® programos, sukurtos remiantis prekių ženklo specialistų patirtimi ir naujoviškais sprendimais, pranašumai.

PAŽANGIAUSIOS TECHNOLOGIJOS
NEPRILYGSTAMA RAMYBĖ VIDUJE

Naujajame Citroën C5 Aircross įdiegtos pažangiausios pagalbinės vairavimo sistemos ir jungiamumo technologijos. Dėl visos šios modernios įrangos kiekvienoje kelionėje galite labiau pasitikėti automobiliu ir patirti pačių maloniausių įspūdžių. Naujasis Citroën C5 Aircross su įkraunamąja hibridine jėgaine leidžia trumpam pamiršti supantį pasaulį.

 


STILIUS

NAUJA PRIEKINĖ DALIS

UŽTIKRINTA, GERAI APGALVOTA IR ATSPINDINTI TECHNOLOGIJŲ PAŽANGĄ

Naują raidos etapą pasiekęs Citroën C5 Aircross tapo dar impozantiškesnis ir elegantiškesnis. Buvo patobulintas priekinės dalies dizainas: vertikalūs paviršiai suteikė automobilio charakteriui tvirtumo. Šiame naujos kartos modelyje gaubtus paviršius pakeitė taisyklingesnės linijos.

V FORMOS PRIEKINIAI ŽIBINTAI
NAUJA CITROËN TAPATYBĖ

Pasirinkus pianino klavišus primenantį atskirtų segmentų išdėstymą, ištobulinto stiliaus V formos LED priekiniams žibintams buvo suteiktas 3D efektas. Naujosios dienos šviesos tarsi suteikė papildomą matmenį, o automobilio išvaizda tapo dar šiuolaikiškesnė.
Tuo pat metu LED Vision žibintai dėl tamsesnio dizaino ne taip krinta į akis. Vizualiai bendrą tematiką pratęsia blizgančios juodos radiatoriaus grotelės. Visa tai sustiprina tvirto visureigio įvaizdį.

 

NAUJAS PROFILIS
DINAMIŠKESNIS IR ŠIUOLAIKIŠKESNIS

Naujoviški stiliaus elementai dar labiau išryškino naujojo Citroën C5 Aircross eleganciją ir modernumą:

 • Nauji dviejų spalvų 18 colių PULSAR lengvojo lydinio ratlankiai.
 • Prie priekinio stiklo rėmo derantys juodi blizgūs šoninių veidrodėlių korpusai.
 • Blizgančios juodos spalvos stogo bagažinės laikikliai su matiniais intarpais apatinėje dalyje.
 • Su automobilio priekyje integruotomis detalėmis suderinamos naujos Airbump® apsaugų spalvos.

NAUJAS GALINĖS DALIES DIZAINAS
ELEGANTIŠKA IR MODERNI IŠVAIZDA

Nuosekliai keičiant naujojo Citroën C5 Aircross dizainą, automobilio gale sumontuoti nauji trimačiai LED žibintai. Atkartojant trijų LED modulių formą, žibintai papuošti tamsiu stiklu. Visai kaip ir priekyje, naujų galinių žibintų 3D efektą ir gylio pojūtį sustiprina subtilus pianino klavišus primenantis dizainas.

 

UNIKALUS SUBALANSUOTAS CHARAKTERIS
TVIRTAS IR PASITIKĖJIMĄ KELIANTIS DIZAINAS

Naujasis Citroën C5 Aircross išlaikė tvirto ir pasitikėjimą keliančio SUV charakterį. Jį dar labiau sustiprina galingai atrodantys apsauginiai skydai automobilio šonuose. Apie pritaikymą bet kokioms sąlygoms skelbia ir kiti charakteringi bruožai:

 • 230 mm prošvaisa.
 • Dideli 720 mm skersmens ratai.
 • Visą automobilio apačią saugančios detalės, įskaitant Airbump® skydus ir ratų arkų apdailą.
 • Funkcionalūs išraiškingo stiliaus bagažinės laikikliai.
 • Patogi vairuotojo sėdimoji padėtis.

 


SUASMENINIMAS

DAR ELEGANTIŠKĖ IR LABIAU IŠSISKIRIANTI GAMA

Naujojo Citroën C5 Aircross kėbulas gali būti dažomas viena iš šešių spalvų: White Ice balta, Pearl White balta, Perla Nera Black juoda, Platinum Grey pilka, Acier Grey pilka ir visiškai nauja Blue Eclipse mėlyna. Automobilio eleganciją pabrėžiančios naujosios tamsios spalvos atspalviai, priklausomai nuo aplinkos apšvietimo, keičiasi nuo mėlynų iki juodų. C5 Aircross charakterį paryškina ir siūlomi trys nauji spalvų paketai. Klientai gali rinktis blizgančios juodos, tamsaus chromo arba žaižaruojančios mėlynos spalvos apdailos paketus. SUV modelio eleganciją taip pat pabrėžia papildomai siūlomos šiuolaikiško stiliaus detalės. Tarp jų yra nauji deimantiniu būdu tekinti 18 colių PULSAR lengvojo lydinio ratlankiai, blizgančios juodos spalvos galinio vaizdo veidrodėlių korpusai ir stilingi, bet praktiški žvilgantys juodi bagažinės laikikliai su naujais matiniais intarpais. Galiausiai, norint susikurti unikalų dizainą, bus galima rinktis kėbulo dažymą dviem spalvomis.

 

5 SALONO APDAILOS VARIANTAI
AUKŠČIAUSIO LYGIO KOMFORTĄ UŽTIKRINANČIOS MEDŽIAGOS

Šiuolaikiškiau atrodanti standartinė salono apdaila ir vienas iš keturių siūlomų Advanced Comfort variantų leidžia automobilio viduje sukurti dinamišką ir aukščiausios kokybės pojūtį perteikiančią atmosferą.

 • Wild Black salono apdaila: nauja Flamine juodos spalvos tekstilė ir pilkos odos imitacija.
 • Urban Black salono apdaila: nauja juodos spalvos Alcantara oda ir juodos odos imitacija.
 • Metropolitan Black salono apdaila: nauja grūdėta juodos spalvos oda ir pilkos odos imitacija.
 • Hype Black salono apdaila: nauja Paloma perforuota oda ir Blue Nappa oda. Mėlynos sėdynių apmušalų siūlės tobulai dera prie durų porankių ir prietaisų skydelio dekoro.

NAUJA CETRINĖ KONSOLĖ
IDEALIOJE VIETOJE ĮRENGTA E-TOGGLE VALDYMO SISTEMA

Modernizuota aukšta ir plati konsolė papuošta odos imitacija ir chromo juostelėmis. Modeliuose su automatinėmis pavarų dėžėmis yra chromu padengta e-Toggle pavarų perjungimo svirtis bei važiavimo režimų pasirinkimo rankenėlė. Automobiliuose su benzininiais ir dyzeliniais varikliais ji taip pat leidžia aktyvuoti Grip Control funkciją.
Įkraunamosios hibridinės versijos centrinėje konsolėje įrengtas papildomas vieno iš trijų važiavimo režimų – elektrinio, hibridinio arba sportinio – pasirinkimo mygtukas. Specialioje erdvėje sumontuoti du USB lizdai ir belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo platforma.

 

CITROËN ADVANCED COMFORT® PAKABA
CITROËN NAUJOVĖ

Išskirtinai tik Citroën modeliuose montuojama pakaba su Progressive Hydraulic Cushions® hidraulinėmis pagalvėmis sklandžiai neutralizuoja bet kokius kelio dangos nelygumus, todėl keleiviams susidaro įspūdis, jog automobilis sklendžia ore. Taip užtikrinamas aukščiausio lygio komfortas.

 

NAUJOS ADVANCED COMFORT SĖDYNĖS
KVIETIMAS MĖGAUTIS VISAIS PATOGUMAIS

Naujajame Citroën C5 Aircross sumontuotos naujos kartos Advanced Comfort sėdynės. Elegantiško dizaino sėdynės užtikrina aukščiausio lygio komfortą ir vairavimo patogumą. Visos šios savybės laikui bėgant nekinta dėl itin kokybiško, per laiką nesubliūkštančio porolono. Pagrindinis savitos konstrukcijos sėdynių sluoksnis pagamintas iš itin tankaus porolono, kurį dengia papildomas 15 mm minkštesnės medžiagos sluoksnis.
Siekiant maksimaliai padidinti vairuotojo ir keleivių komfortą, įrengtos masažo funkciją turinčios šildomosios priekinės sėdynės.

3 INDIVIDUALIOS GALINĖS SĖDYNĖS
NEPRILYGSTAMOS PRITAIKYMO GALIMYBĖS

Naujajame Citroën C5 Aircross SUV sumontuotos trys individualios stumdomosios sėdynės, kurių atlošus galima palenkti tiek į priekį, tiek ir atgal.

 

TALPI BAGAŽINĖ
PRAKTIŠKUMO ETALONAS

Naujasis Citroën C5 Aircross išsiskiria didžiausia segmente bagažinės talpa. Benzininiuose ir dyzeliniuose modeliuose ji siekia nuo 580 iki 720, o hibridinėje versijoje – nuo 460 iki 600 litrų.
Elektra valdomas bagažinės duris galima atidaryti pamojus koja po galiniu buferiu.

APGALVOTA DAIKTŲ LAIKYMO SISTEMA
GARANTUOTAS VISŲ KELEIVIŲ PATOGUMAS

Kai visi keleiviai turi kur sudėti savo daiktus, naudotis automobiliu tampa daug maloniau. Naujajame Citroën C5 Aircross gausu patogiose vietose įtaisytų dėtuvių.
Šaldoma ertmė po centriniu porankiu, pagrindinė daiktadėžė ir didelės nišos duryse leis patenkinti visus keleivių poreikius.

 

PANORAMINIS STOGAS
ŠVIESA UŽLIETAS SALONAS

Dėl didelio panoraminio stogo salone niekuomet netrūks natūralios šviesos, o vairuotojas ir keleiviai galės mėgautis saule. Unikalūs nauji pojūčiai kiekvienoje kelionėje – garantuoti.

TRIUKŠMĄ SLOPINANTYS PRIEKINIAI LANGAI
SUSTIPRINTAS UŽDAROS KAPSULĖS ĮSPŪDIS

Naujojo Citroën C5 Aircross SUV vairuotojo ir keleivio durų stiklai padengti specialiu plastiko sluoksniu. Taip užtikrinamas saugumas įvykus eismo įvykiui, o papildoma šilumos ir garso izoliacija suteikia aukštesnio lygio komfortą.

 

PAGALBINĖS VAIRAVIMO SISTEMOS
LEIDŽIANTIS ATSIPALAIDUOTI IR PATIRTI PAČIŲ GERIAUSIŲ ĮSPŪDŽIŲ

Naujajame Citroën C5 Aircross diegiamos įvairios pagalbinės vairavimo sistemos užtikrina saugumą ir vairuotojo bei keleivių komfortą.
Į komplektą įeina antrąjį autonomiškumo lygį atitinkanti vairavimo automagistralėse pagalba, sujungianti prisitaikančiosios greičio palaikymo, turinčios Stop & Go funkciją, ir aktyviosios įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistemų galimybes.

12,3 COLIO SKAITMENINIS EKRANAS
UŽTIKRINTAS SAUGUMAS

Visiškai suasmeninamame 12,3 colio skaitmeniniame ekrane vairuotojas tiesiai prieš akis gali matyti visą svarbiausią informaciją. Ekrane pateikiami visi saugiam ir patogiam automobilio valdymui reikalingi duomenys:

 • Navigacijos žemėlapis.
 • Aktyviųjų pagalbinių vairavimo sistemų veikimas.
 • Hibridinės jėgainės darbo režimas.

NAUJAS 10 COLIŲ HD RAIŠKOS JUTIKLINIS EKRANAS
DAR ŠIUOLAIKIŠKESNIS IR PATOGESNIS

Naujajame Citroën C5 Aircross montuojamas 10 colių jutiklinis ekranas yra dar patogesnis. Jame galima keisti klimato kontrolės parinktis, o dėl lengviau įžiūrimų ženklų ir rašmenų daugiau nebereikės nuleisti akių nuo kelio. Oro tiekimo angos perkeltos po ekranu. Taip pat pakeista ir jų forma – horizontalios angos atrodo elegantiškiau.

 

IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

CITROËN IŠMANIOSIOS PASLAUGOS

Siekiant užtikrinti aukščiausio lygio saugumą ir komfortą, naujajame Citroën C5 Aircross veikia visos svarbiausios Citroën Connect Services paslaugos:

 • MY CITROËN ASSIST: papildomos prenumeratos nereikalaujanti nemokama pagalbos skambučių paslauga. Ši visą parą veikianti sistema automatiškai perduoda informaciją apie automobilio buvimo vietą. Įvykus incidentui, reikiama pagalba iškviečiama automatiškai arba paspaudus avarinį mygtuką.
 • MY CITROËN DRIVE PLUS: įsigijus automobilį, trejus metus nemokamai teikiamos TomTom Traffic ir Danger Zones išmaniosios paslaugos, tad vairuotojas realiuoju laiku gauna informaciją apie eismo sąlygas, artimiausias degalines, stovėjimo aikšteles ir kt. Įvažiuojant į pavojingus kelio ruožus, vairuotojas įspėjamas garsiniais ir vaizdo signalais. Pranešimai skelbiami atsižvelgiant į kiekvienoje šalyje galiojančius teisės aktus.
 • MY CITROËN PLAY PLUS: su Apple CarPlay™ ir Android Auto platformomis suderinama paslauga suteikia plačias belaidžio jungiamumo galimybes. Susieję išmanųjį telefoną belaidžiu būdu, galėsite lengvai gauti navigacijos programėlių nuorodas, skambinti, siųsti trumpąsias žinutes ir klausyti muzikos. Ir visa tai – nė akimirkai nenuleidžiant akių nuo kelio. Visos dažniausiai naudojamos programėlės bus rodomos centriniame automobilio ekrane.

MY CITROËN PROGRAMĖLĖ
PATOGU IR LENGVA NAUDOTIS

My Citroën programėlė leidžia palaikyti nuolatinį ryšį su naujuoju Citroën C5 Aircross. Naudodamiesi ja nuo šiol galėsite:

 • Žinoti tikslią automobilio buvimo vietą.
 • Iš anksto užsiregistruoti apsilankymui Citroën servise.
 • Skaityti naudotojo vadovą ir peržiūrėti svarbiausius automobilio duomenis.
 • Susisiekti su Citroën technine pagalba.

Vairuojant naująjį įkraunamą Citroën C5 Aircross hibridą programėlė turi papildomų funkcijų:

 • Suteikiama nuotolinė prieiga prie svarbiausios informacijos apie energijos atsargas, įkrovimo trukmę ir galimą nuvažiuoti atstumą.
 • Siūlomos efektyviausio krovimo rekomendacijos.
 • Iš anksto programuojamas įkrovimas.
 • Iš anksto nustatoma salono temperatūra.

 


МY CITROËN

МY CITROËN ASSIST

Ši technologija leidžia greitai susisiekti su reikiamomis tarnybomis ir gauti norimą pagalbą.

MY CITROËN DRIVE

Įranga pateikia informaciją apie eismo sąlygas, stovėjimo aikštelių ir degalinių vietas bei kainas jose.

MY CITROËN PLAY

Su Android Auto ir Apple CarPlay™ platformomis suderinama technologija leidžia jutikliniame automobilio ekrane valdyti išmaniojo telefono programėles.

 

VARIKLIAI

ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

Naujasis C5 Aircross įkraunamasis hibridas išsiskiria aukščiausio lygio našumu. Šioje versijoje vidaus degimo varikliui padeda elektros motoras. Bendra tokios hibridinės jėgainės išvystoma galia siekia 225 AG, o sukimo momentas – 360 Nm. Vairuojant šį modelį galima išnaudoti 100 proc. elektrinio režimo privalumus ir patekti į miestų zonas, kuriose ribojamas vien tik vidaus degimo variklius turinčių automobilių eismas. Tuo pat metu benzininis variklis bus nepakeičiamas ilgesnėse kelionėse.

VIDAUS DEGIMO VARIKLIAI

Naujajame Citroën C5 Aircross tai pat montuojami Euro 6 emisijos normas atitinkantys ekonomiški naujos kartos varikliai:

 • Benzininis PureTech 130 S&S variklis su BVM6 mechanine arba EAT8 automatine pavarų dėže.
 • Dyzelinis BlueHDi 130 S&S variklis su BVM6 mechanine arba EAT8 automatine pavarų dėže.


Garantija: 5 metų be ridos apribojimo

Darbalaukio versija