PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo sąlygos ir slapukų naudojimas (cookies)

CITROËN GARANTIJA

„Citroen“ lengviesiems automobiliams ir komerciniams automobiliams suteikiama 5 metų garantija be ridos apribojimų.

5 metų be ridos apribojimų garantija susideda iš 3 metų / 100 000 km gamintojo sutartinės garantijos ir papildomos „Auto-Bon“ garantijos, kuri pradeda galioti pasibaigus gamintojo sutartinei garantijai.

Gamintojo sutartinės garantijos sąlygos (LIT.PDF) Papildomos „Auto-Bon“ garantijos sąlygos (LIT.PDF)

„Citroën“ automobiliams suteikiama garantija daugumai gedimų ir kėbulo trūkumų. Norėdami sužinoti daugiau apie garantijos sąlygas, peržiūrėkite pirkimo–pardavimo sutartį. Pastebėję gedimą, kreipkitės į „Citroën“ servisą, kuriame kvalifikuoti meistrai atliks diagnostiką. Norėdami sužinoti daugiau, kreipkitės į Citroën atstovybę “Autofortas motors”.

 

GERIAUSIOS PASLAUGŲ SĄLYGOS

Suteikiame galimybę pratęsti Jūsų automobilio garantiją, o palankios techninės priežiūros sąlygos užtikrina nepertraukiamą „Citroën“ automobilių eksploataciją. Patikėdami automobilio priežiūrą mūsų Citroen serviso specialistams, būsite tikri, kad jo būklė išliks puiki maksimalų laikotarpį. Taip pat mėgaukitės pagal Jūsų automobilio naudojimo ypatumus paruoštos priežiūros sutarties privalumais.

 

NERIBOTA CITROËN ASSISTANCE PASLAUGA

Įvykus avarijai ar gedimui kelyje „Citroën Assistance“ specialistai greitai suremontuos automobilį arba nugabens jį į servisą. Atkreipkite dėmesį, kad ši paslauga galioja visam kiekvieno „Citroën“ modelio eksploatacijos laikotarpiui. Norint pasinaudoti jos privalumais, tereikia kasmet oficialiame gamintojo servise atlikti techninę priežiūrą. Prekės ženklo atstovai padarys viską, kad kuo greičiau pajudėtumėte iš vietos arba transportuos automobilį į artimiausią oficialų „Citroën“ servisą.

SUŽINOKITE DAUGIAU

 

Darbalaukio versija