PRIVATUMO SĄLYGOS IR SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo sąlygos ir slapukų naudojimas (cookies)

Įkvëpta jūsų visų

„Citroën“ jau 100 metų stengiasi kurti visuomenei vis prieinamesnius automobilius ir tai dar toli gražu ne pabaiga!

Nuo 1919 m. „Citroën“ buvo yra vienas iš prekių ženklų, atsakingų už visuomenei vis prieinamesnių automobilių gamybą. Šiandien šis prekės ženklas žengia į elektrinio judumo erą ir ketina joje palikti savo žymę.
Jūsų judumo poreikiai keičiasi, jums vis labiau rūpi ekologiškas judumas, todėl „Citroën“ neliko nieko kita kaip tik pridėti vatų! Šimtametis prekės ženklas dabar siūlo 100 proc. elektrinį asortimentą, taip pat įkraunamuosius hibridinius modelius, įkvėptus JŪSŲ, remiantis jūsų kasdiene vairavimo patirtimi.

Koks yra jūsų elektrinis profilis?

 

 

„Citroën“ įkraunamasis hibridinis automobilis

 

 

Norite šiokiadieniais vairuoti 100 proc. elektrinį automobilį, o savaitgalį nuo visko atsiriboti visiškoje ramybėje. Šiokiadieniais galite išnaudoti 100 proc. elektrinio važiavimo privalumus su galimybe paprastai įkrauti savo transporto priemonę namuose, darbe ar valstybiniuose keliuose. Viskas, ką turite žinoti apie „Citroën“ įkraunamąjį hibridą.

 

Kasdien važinėjate daugiausiai trumpais atstumais ir galite nesunkiai rasti jums pakeliui esančių įkrovimo sprendimų. Norite ir sutaupyti, ir eksploatuoti ekologišką automobilį. Ateikite ir atraskite 100 proc. elektrinius „Citroën“ pasiūlymus.

„KOKĮ ATSTUMĄ GALIU NUVAŽIUOTI SU MANUOJU ELEKTROMOBILIU?“

Kraunant elektromobilį vidutiniškai 1–2 kartus per savaitę, energijos užteks šiokiadienių kelionėms. O prireikus įkrauti jūsų elektromobilį, įkrovimo terminalą galėsite lengvai rasti netoli jūsų buvimo vietos.
Naujojo visureigio „C5 Aircross Hybrid“ autonomija vartojant 100 proc. elektros energiją, autonomija – 55 km WLTP cikle. 100 proc. elektrinių automobilių serijos modelių autonomija svyruoja nuo 150 iki 200 km.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie konkrečios transporto priemonės autonomiją, žr. tai transporto priemonei skirtus puslapius. Taip pat galima atsisiųsti transporto priemonių duomenų lapus.
Taip pat turėtumėte žinoti, kad tikroji jūsų transporto priemonės autonomija taip pat priklauso nuo kelių veiksnių:
vežamo krovinio,
jūsų važiavimo stiliaus,
reljefo su didesnėmis ar mažesnėmis įkalnėmis,
šildymo ir klimato kontrolės naudojimo

„KAIP IR KUR GALIU ĮKRAUTO SAVO ELEKTROMOBILĮ?“

Nesvarbu, ar būtumėte namuose, biure ar išvykoje į gamtą, yra įvairių įkrovimo sprendimų. Žmonės dažniausiai elektromobilį krauna namuose: pasirinkę įkrovimo namuose sprendimą, galėsite pernakt įkrauti elektromobilį iki pilnos autonomijos. Taip pat vis daugėja įkrovimo sprendimų prie jūsų darbovietės ar kasdienių jūsų kelionės objektų kaimynystėje. „Citroën“ internetinės paslaugos yra skirtos padėti jums rasti įkrovimo terminalus ir apmokėti už akumuliatoriaus įkrovimą.

„KAIP ĮRENGTI ĮKROVIMO TERMINALĄ MANO NAMUOSE?“

Nesvarbu, ar gyvenate nuosavame name, ar daugiabutyje, „Citroën“ teikia jums pagalbą ir suveda jus su montuotoju partneriu. Kad būtų dar paprasčiau ir patogiau, jumis pasirūpinama nuo A iki Ž, o viskas vyksta jūsų atstovybėje. Sužinojęs jūsų poreikius ir jums priėmus pasiūlymą, montuotojas įrangą užsakys tiesiogiai. Jūsų konsultantas taip pat viso proceso metu lieka jums prieinamas ir rūpinasi, kad terminalo diegimas būtų sklandus. Europos direktyvoje numatyta „teisė į krovimo lizdą“ suteikia jums teisę prašyti įdiegti įkrovimo sprendimą automobilių stovėjimo aikštelėje prie jūsų daugiabučio ar biuro, taip pat prie jūsų asmeninio namo.

Darbalaukio versija