Rinkitės socialiai atsakingą mobilumą su „Citroën“ elektromobilių serijos modeliais.

Mažas miesto automobilis, keturvietis elektromobilis kabrioletas ar funkcionalus komercinis automobilis, skirtas judumui mieste... Atraskite daugybę elektromobilio privalumus: Subtilus ir tylus važiavimas, akimirksniu prieinamas sukimo momentas, jokių CO2 emisijų, greitas įkrovimas... Aukštųjų technologijų turtingas elektromobilis, pritaikytas daugumai šiandieninio vairuotojo poreikių, skirtas įveikti rytdienos iššūkius!

Visiškai elektrinė pavara

Važiuodami 100 % elektra varomu automobiliu galėsite mėgautis precedento neturinčiu komfortu. Jūsų elektrinis automobilis nekelia jokio triukšmo, be to, važinėti mieste ir užmiestyje yra vienodai lengva. Elektrinio automobilio važiavimo savybės idealiai patenkina važiavimo mieste poreikius – elektromobilio rida, atsižvelgiant į modelio technines savybes, siekia 350 km – tai taip pat yra svarus argumentas išvažiuojant už miesto ribų. „Citroën“ elektromobilių akumuliatorių garantija yra 8 metai arba 160 000 km.

Lengvas įkrovimas

„Citroën“ elektromobilį galima įkrauti tiek atitinkamuose pakelėse įrengtuose terminaluose, tiek namuose, naudojant 230 V įtampos maitinimo lizdą, o taip pat ir važiavimo metu, rekuperuojant stabdymo ir lėtėjimo fazėse išskiriamą kinetinę energiją. Paprasčiau, švariau ir ekonomiškiau.

Elegantiško dizaino automobiliai

„CITROËN“ siūlo platų elektromobilių asortimentą, pradedant miesto automobiliu, baigiant patogiu ir lanksčiu funkcionaliu komerciniu automobiliu, atitinkančiu jūsų profesinės veiklos poreikius. Atraskite rafinuotą ir urbanistinį „CITROËN Ë-C4“, avangardinio ir ekologiško dizaino miesto automobilį. Kalbant apie funkcionalius komercinius automobilius, visiškai elektrinis „CITROËN Ë-JUMPY“ elektromobilis nustebins jus savo interjero harmonija ir didele krova; jis tiesiog skirtas patenkinti jūsų profesinės veiklos poreikius.

100 proc. elektrinė „Citroën“ serija

Naujasis Citroën Ë-C4

Naujasis „ë-C4“ – 100 proc. ëlektrinis automobilis įkūnija technologinį ir modernų elektrinį mobilumą, ultrakomfortiškas sedanas beprecedentei važiavimo patirčiai:
● tylus veikimas,
● jokių vibracijų,
● sklandus ir dinamiškas važiavimas be pavarų perjungimo ir su iš karto prieinamu sukimo momentu,
● nuotoliniu būdu programuojamos paslaugos, leidžiančios nesukti galvos dėl smulkmenų (išankstinis salono kondicionavimas, ...).

Citroën ë-Jumpy

100 % elektrinis „Citroën ë-Jumpy“ yra įspūdingas palydovas, patenkinantis verslo klientų poreikius važiuojant mieste ir užmiestyje. Dviejų skirtingų talpų akumuliatoriai ir dvi skirtingos galimo nuvažiuoti atstumo galimybės:

• 230 km išmatuoti pagal WLTP važiavimo ciklą – galima įsigyti modelių versijas L1, L2, L3 su 50 kWh akumuliatoriumi;

• 330 km išmatuoti pagal WLTP važiavimo ciklą – galima įsigyti modelių versijas L2 ir L3 su 75 kWh akumuliatoriumi.

Darbalaukio versija