Pridėta 13.02.2020

Nuo pat pristatymo buvo parduoti daugiau nei 4,5 mln. C3 modelių. Per tą laiką automobilis tapo penktu geriausiai parduodamu modeliu Europoje savo segmente, o 2019 m. gruodį – trečiu geriausiai parduodamu automobiliu Prancūzijoje. Charizmatiškas C3 ir toliau tęsia savo sėkmės istoriją šiame ypatingai konkurencingame segmente bei stiprina savo unikalų dizainą, spalvingą asmenybę ir tikrą „Citroën“ komfortą. Nuo pat 2016-ųjų modelis gamintojui buvo tarsi naujas impulsas, todėl visame pasaulyje daugiau nei 750 tūkst. vairuotojų važinėja trečiosios kartos C3. „Įkvėptas jūsų“ – tokia sėkmės formulė. Ji leido patraukti miestuose ir už jo ribų gyvenančius jaunus žmones, kurie yra kūrybiški, optimistiški ir nuolat gyvena judėjime. Kartu su šiais pokyčiais „Citroën“ siekis išsiskirti iš kitų dabar dar ryškesnis. Naujasis C3 – patogiausias ir labiausiai pritaikomas savo poreikiams hečbekas šiame segmente.

 

UNIKALUS SAVITUMAS: NAUJAS PRIEKIS IR DAR DAUGIAU INDIVIDUALIŲ PASIRINKIMŲ

Naujasis dizainas sustiprina įspūdį. Ryškus stilius ir unikalios formos leido naujajam „Citroën C3“ įnešti naujų spalvų į gana stereotipišką segmentą. Drąsų priekinės dalies dizainą paryškina konceptinio modelio CXPERIENCE įkvėptos grotelės ir „Citroën“ ženklas. Taip pat modelis gavo naujus LED žibintus, 16 ir 17 colių ratus bei „Airbump“ apdailas, kurios jam suteikė tvirtą išvaizdą.

Dar daugiau individualių pasirinkimų. Šūkis „Įkvėptas jūsų“ reiškia, kad „Citroën“ galite susikurti pagal save. Naująjį C3 galima rinktis iš 97 kombinacijų. Tarp jų yra naujos interjero spalvos („Elixir Red“ raudona ir  „Spring Blue“ mėlyna), naujas spalvų paketas, stogo spalva ir interjero apšvietimas.

 

SU NIEKUO NEPALYGINAMAS KOMFORTAS IR MODERNUMAS VIDUJE

Naujasis „Citroën C3“ buvo sukurtas taip, kad kiekviena kelionė taptų maloniu potyriu.

Salone gerbūvio įspūdį sustiprina naujos „Advanced Comfort“ programos sėdynės ir vairuotojo porankis, kurie švelniai įsilieja į bendrą atmosferą. 

Neįpareigojantis automobilis ir patogios technologijos kiekvieną dieną sujungia ramybę ir modernumą. Naujasis C3 turi atstumo jutiklius priekyje ir 12 vairuotojo pagalbos sistemų: beraktis įlipimas ir užvedimas, judėjimo įkalnėje asistentas, automatinis stabdymas, kelio ženklų atpažinimas, automatinės ilgiosios šviesos.

Išmaniosios funkcijos leidžia vairuotojui ir keleiviams naudotis navigacija ir sujungti savo išmanųjį su automobiliu („Connect Assist“, „Connect Nav“, „Connect Play“)

 

PRISITAIKĘS PRIE VISŲ SCENARIJŲ

Kompaktiškas ir vikrus. Naujasis „Citroën C3“ yra praktiškas kiekvieną dieną.

Išvaizdus ir tikras savo segmento pavyzdys. Jo universalumą papildo našūs varikliai, kurie leis važinėti be galvos skausmo.

„Iš viso daugiau nei 4,5 mln. Parduotų C3 ir 750 tūkst. Iš jų – trečiosios kartos! Tokia komercinė sėkmė tik patvirtina geriausiai parduodamo modelio statusą. Dėl to automobilis yra 5-as geriausias parduodamas modelis Europoje. Citroën ir toliau tęs šią sėkmės istoriją, sustiprindami automobilio išskirtinumą: unikali išvaizda, naujas dizainas priekyje, daugiau individualių pasirinkimų ir moderni įranga. Būtent to tikisi mūsų klientai. Tai, kad šis modelis labai svarbus, patvirtina faktas, jog jo priekį įkvėpė konceptinių modelių dizainas“, - sako „Citroën“ prekės ženklo vadovas Vincentas Cobee.

 

Darbalaukio versija