Pridėta 23.05.2019

Po konceptinio „Ami One Concept“ premjeros vasarį, „Citroën“ pristato kitą konceptinį modelį „19_19 Concept“. Jis atspindi gamintojo viziją, kaip itin patogus ir įvairiapusis transportas leidžia ištrūkti iš miestų. Du elektriniai konceptiniai automobiliai suteiks kitokias transporto galimybes savininkams. „19_19 Concept“ yra tikras gamintojo manifestas, kuris laužo nusistovėjusias automobilių rinkos taisykles: nuo iškirtinių proporcijų iki aviacijos įkvėpto interjero. Naujasis konceptinis modelis leidžia pažvelgti į tai, kaip ateityje atrodys komfortas ir kelionės. Modelio dizainas primena namų svetainę, todėl keleiviai gali jaukiai įsitaisyti. Kiekviena sėdynė yra unikali, taigi jie gali mėgautis absoliučiu komfortu. Taip pat jame pritaikytos naujausios technologijos. Tai yra visiškai elektrinis konceptinis modelis, kuris gali nuvažiuoti 800 kilometrų. Važiavimas su juo primena sklendimą stebuklingu kilimu, nes čia sumontuota pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions“ sistema ir išmanūs valdymo sprendimai. Jie leidžia automobiliui važiuoti autonomiškai arba pasiūlo aktyvias pagalbines sistemas, kurios leidžia pajausti visiškai naują keliavimo automobilių potyrį.

„19_19 Concept“ atspindi mūsų technologiškai pažangią ir inovatyvią automobilių ateities viziją. Ji išsaugo tai, kuo pastaruosius 100 metų gali didžiuotis „Citroën“: mes įsiklausome į klientus ir nuolat teikiame didžiausią dėmesį žmogui. Visai kaip ir priklauso automobiliui, kurio šūkis „Inspired by You“. Dizainas, kūrybiškumas, komfortas ir inovacijos. Tokie yra ir visada bus pagrindiniai „Citroën“ bruožai. Būtent tai iliustruoja „19_19 Concept“ konceptas“, – sako „Citroën“ vadovė Linda Jackson.

Švęsdami savo drąsos ir kūrybiškumo šimtmetį, „Citroën“ privalėjo pristatyti išskirtinį modelį. Tokį, kuris automobilių rinkoje atrodytų kaip NSO. „19_19 Concept“ laužo nusistovėjusias taisykles ir parodo, kokia yra „Citroën“ transporto vizija: stipriai neįprasta, futuristiška ir nevaržoma. „19_19 Concept“ kaip automobilis išsiskiria savo proporcijomis, o jį įkvėpė lėktuvų ir interjero dizainas. Konceptinį modelį lengviausia atpažinti pagal švarias linijas ir išbaigtas technologines detales.

Automobilis komfortui suteikia naują prasmę ir panašėja į svetainę ant ratų. „19_19 Concept“ išnaudoja visas „Citroën Advanced Comfort“ komforto programos galimybes. Kėbulas yra sumontuotas ant naujos pakabos su „Progressive Hydraulic Cushions“ amortizatoriais. Kiekviena salone esanti sėdynė yra unikali ir pabrėžia komforto viziją. „19_19 Concept“ yra išskirtinis savo autonominio vairavimo technologija, todėl savininkai vairavimą gali perleisti jam. Automobilis turi gerai išvystytą dirbtinį intelektą, todėl savo keleiviams atstoja asmeninį asistentą, kuris sumontuotas prietaisų skydelyje. Važiuojant autonominiu režimu jis bendrauja su keleiviais ir rūpinasi kiekvieno jų poreikiais.

„19_19 Concept“ konceptas mažina mažina anglies dvideginio pėdsaką. Taip pat komfortą jis užtikrina mažu garso ir vibracijos lygiu. Automobilyje sumontuotas elektrinis variklis, kuris pilna įkrova leidžia nuvažiuoti 800 kilometrų. Jis įsikrauna indukciniu būdų sustojęs arba važiuodamas specialiai tam pritaikytose vietose. „19_19 Concept“ leidžia iš naujo pažiūrėti į keliones automobiliu, kai kelionės pabaigoje žmonės būna pailsėję ir žvalūs. Automobilis įkūnija naują požiūrį į dizainą ir technologijas, kurios padeda iš naujo pažvelgti į automobilio kuriamus potyrius. Keleiviai mėgaujasi tikra dvasine ramybe, maskimaliu kelionės malonumu ir gera savijauta. „19_19 Concept“ yra tarsi skvarbus „Citroën“ žvilgnis į išlaisvinantį rytojaus trasporto pasaulį.

„19_19 Concept“ konceptinismodelis bus pristatytas gegužės 16 dieną Paryžiaus „VivaTech“ inovacijų parodoje.

Darbalaukio versija