Pridėta 21.04.2022

Pereinant prie elektros, mes keičiame mąstymo būdus ir įgyjame skirtingus įpročius. Pasirinkus mažesnę, pigesnę, didelės įkrovimo talpos bateriją ir ją įkraunant greitai bei dažniau, bus ekonomiškiau, o tai reiškia, kad Jums nebeteks nuolat susidurti su sunkia, brangia baterija, kurios bendras veikimo nuotolis retai išnaudojamas. Procesą palengvino įkrovimo stotelių tinklo išplėtimas (ypač šalia greitkelių) ir lengvas kelionių planavimas naudojant Free2move programėlę „Charge My Car“.

CITROËN Ë-C4: OPTIMALUS SPRENDIMAS ILGOMS KELIONĖMS

ë-C4 sukurtas taip, kad palengvintų tiek kasdienes, tiek ilgas keliones. Be to, kad trumpos kasdienės kelionės tampa praktiškesnės, ë-C4 turi viską, ko reikia, kad klientai būtų ramūs ir važiuojant ilgesniais atstumais:

Ribotas akumuliatoriaus dydis reiškia mažesnį svorį, todėl sanaudos yra mažesnės

Optimizuotas įkrovimo laikas dėl nuolatinės srovės įkrovimo galimybės naudojant 100 kW greitąjį įkrovimą

Patobulintas elektros suvartojimas dėl šilumos siurblio inovacijų, pridėto higrometrinio jutiklio ir optimizuotos perdavimo sistemos.
 

Įkraukite greičiau ir reguliariau

ë-C4 siūlo praktišįką požiūrį į elektromobilio pasirinkimą. Užuot rinkęsi sunkų ir brangų akumuliatorių, geriau rinkitės optimizuotą akumuliatorių, kuris greitai įkraunamas. Laikas  visiškai naujai pažvelgti į keliavimo būdą. Kad ir kaip keista, dažnesni ir trumpesni sustojimai yra efektyvesni įveikiant didelius atstumus, nei sustojimai ilgesniam laikui. Tai galima paaiškinti įkrovimo kreive, kuri elektromobilyje mažėja didėjant akumuliatoriaus lygiui. Norint optimizuoti įkrovimo laiką kelionės metu ir mėgautis maksimalia akumuliatoriaus įkrovimo galia, patartina pradėti krauti akumuliatorių, kai jo įkrovimo lygis yra žemas ir kai pasiekia optimalią darbinę temperatūrą (pavyzdžiui, po važiavimo greitkeliu). Iš tiesų, kaip ir pripildant stiklinę vandens, įkrovimo greitis yra greitesnis krovimo pradžioje nei pabaigoje: todėl akumuliatorių įkrauti nuo 80 iki 100 % reikia daugiau laiko nei nuo 0 % iki 80 %. Vartotojai ne tik džiaugiasi greitesniu įkrovimo laiku – jie turi naudos ir finansiškai, nes įkrovimo sąnaudos stotelėse skaičiuojamos minutėmis daugelyje greitojo įkrovimo tinklo Prancūzijoje.

Planuokite savo kelionę

Taigi ilgesnės kelionės metu efektyviau atlikti kelis trumpus įkrovimo sustojimus, kad įkrovimas būtų didžiausias ir sutaupytumėte išlaidų. Toks keliavimo būdo pokytis nesukelia problemų, nes jau yra paslaugų, palengvinančių kelionę. Norėdami visapusiškai pasinaudoti elektromobilių teikiamu komfortu ilgesnėse kelionėse, vairuotojai turi laikytis kitokio požiūrio ir planuoti savo maršrutą taip, kad pertraukos ir įkrovimo laikas būtų optimizuoti.

Kelionių planavimas yra būtinas norint realiuoju laiku nustatyti maršrute esančias greitojo įkrovimo stotis ir valdyti sustojimų dažnumą. Naudodami „Free2move“ programą „Charge My Car“, ë-C4 klientai turi prieigą prie kelionių planavimo paslaugos, kad supaprastintų savo kelionę. „Charge my Car“ jūsų maršrute suras suderinamus terminalus iš 300 000 suderinamų įkrovimo stotelių visoje Europoje, iš kurių 62 000 yra Prancūzijoje. Naudodami programėlę „Charge My Car“, klientai gali apskaičiuoti laiką, reikalingą įkrauti automobilį, ir kainą dar prieš kelionę.


 

CASE STUDY

Su ë-C4 galite keliauti visiškai ramiai, mėgaudamiesi visu elektromobilių teikiamu komfortu: taip savaitgaliui galėsite išvykti daugiau nei už šimto kilometrų nuo gyvenamosios vietos arba atostogauti kitoje šalies pusėje. Papildomas kelionės laikas, reikalingas akumuliatoriui įkrauti, yra toks nedidelis, jog nesiskiria nuo įprastų ilgesnių kelionių  pertraukų laiko, kuomet norisi ištiesti kojas, papietauti ar tiesiog laikytis saugaus eismo rekomendacijų (15–20 min. pertrauka kas porą valandų).

CITROËN Ë-C4: GERIAUSIAS KOMPROMISAS VISUS METUS

ë-C4 yra idealus sprendimas kasdieniam važinėjimui į darbą ir atgal. Lengvas ë-C4 naudojimas patinka daugeliui žmonių trumpoms kelionėms į biurą ar mokyklą arba laisvalaikiui: tylus, netrūkčiojantis, be vibracijos, dinamiškas ir be CO2 važiavimas. Kasdienėse kelionėse bateriją galima įkrauti per tradicinį lizdą arba sieninį įkroviklį, kai ryte atvykstate į biurą arba vakare grįžtate namo. Įkrovimo laikas ir atstumas garantuos ramybę. Patvirtintas 357 km nuvažiuojamas atstumas (WLTP ciklas) reiškia, jog akumuliatoriaus nereikia krauti kiekvieną dieną.

Su 50 kWh akumuliatoriumi ë-C4 yra tinkamas elektromobilio sprendimas ir tiems, kuriems svarbi  nedidelė pirkimo kaina. Be to, jo kompaktiška konstrukcija ir svoris neturi įtakos keleivių salono dydžiui ar sąnaudoms kasdien naudojant. Jis suteikia vairavimo malonumą, nes sukimo momentas siekia 260 nm, o dėl optimizuoto svorio sumažina sąnaudas. ë-C4 turi geriausio dydžio technologinį sprendimą, kad galėtumėte mėgautis kasdienėmis kelionėmis visiškai ramiai ištisus metus.

Darbalaukio versija