Pridėta 11.11.2019

„Citroën“ savo technologiškai svarbiausiame modelyje pristato elektrinę jėgainę. Jau dabar gamintojas „C5 Aircross SUV Hybrid“ vadina „ë-Comfort“ klasės SUV. Šis modelis išsiskiria savo komfortu, pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions“ amortizatoriais, „Advanced Comfort“ programos sėdynėmis ir 20 vairuotojo pagalbos sistemų. Dabar „C5 Aircross SUV“ verčia naują „Citroën Advanced Comfort“ programos dalį ir siūlo įkraunamą hibridinį modelį.


„CITROËN“ ELEKTRIFIKACIJOS PRADININKAS

„C5 Aircross SUV Hybrid“ yra pirmasis „Citroën“ žingsnis į savo gamos elektrifikaciją. Tuo tarpu iki 2025 metų visi gamintojo modeliai turės elektrines versijas. 2020 metais „Citroën“ šalia savo modelių su galingais vidaus degimo varikliais pradės siūlyti 100 proc. elektrinius ir įkraunamus hibridus. Nuo šio „C5 Aircross SUV Hybrid“ modelio visi naujieji gamintojo modeliai turės elektrines versijas. Taip „Citroën“ įsipareigoja pereiti prie atsakingų energijos šaltinių ir pagal klientų pageidavimus suteiks tokio transporto galimybes kiek įmanoma daugiau vairuotojų, visose rinkose ir kiekviename segmente.

DIDŽIAUSIAS KOMFORTAS DIDŽIAUSIAM KIEKIUI VAIRUOTOJŲ

 

Automobilis kartu su savo unikalumu ir moderniomis technologijomis pradeda naują programos „Citroën Advanced Comfort“ etapą. Modelis su įkraunama hibridine jėgaine pasižymės:


 •  
 • UNIVERSALUMU
   

Būdamas didžiausiu ir prabangiausiu „Citroën“ modeliu „C5 Aircross SUV Hybrid“ gali pasiūlyti naują keliavimo patirtį ir universalumą. Vien elektra galima nuvažiuoti 50 km (pagal WLTP bandymus) ir to užteks kasdieninėms ramioms kelionėms. Tuo tarpu ilgesnėms išvykoms laisvės suteiks benzininis variklis.

 • KELIAVIMU „Ë-COMFORT“ KLASE
   
 • „C5 Aircross SUV Hybrid“ kasdien gali važiuoti tyliai ir ramiai. Jo vidus pasižymi išskirtiniu komfortu, kurio įspūdį sustiprina papildomai akustiškai laminuoti priekiniai stiklai, pakaba su „Progressive Hydraulic Cushions“ amortizatoriais ir „Advanced Comfort“ sėdynės. Pasijausite taip lyg skrietumėte stebuklingu kilimu. Visai kaip senesniuose „Citroën“ modeliuose.


 • Naujasis „C5 Aircross SUV Hybrid“ pasižymi savo dinamiškumu ir ypatingu malonumu vairuoti. Elektrinis variklis suteikia patogumo ir betarpiškumo jausmą, nes didžiausias 320 Nm sukimo momentas pasiekiamas iškart. Švelnų pagreitį užtikrina elektrifikuota 8 laipsnių automatinė pavarų dėžė „ë-EAT8“. Visą įspūdį sustiprina bendra 225 AG galia (180 AG iš benzininio variklio ir 80 kW iš elektrinio).

 

 • Net ir turėdamas įkraunamą hibridinę jėgainę „C5 Aircross SUV“ vis dar yra praktiškiausias savo klasėje, nes aukštos įtampos baterija sumontuota po galinėmis sėdynėmis. Šios 3 vienodo pločio sėdynės gali slankioti, pasikelti ir būti išimtos. Taip bagažinės erdvė svyruoja nuo 460 iki 600 litrų – didžiausia C-SUV įkraunamų hibridų segmente.
 •  
 • Paprastas ir draugiškas vairuotojui. Toks yra „C5 Aircross SUV Hybrid“, nes jis sukurtas prisitaikyti prie kasdieniško gyvenimo. Galima lengvai suprogramuoti jo įsikrovimo laiką, naudotis intuityvia informacine sistema, o išmanieji įrenginiai betarpiškai prisijungia prie automobilio ekosistemos.
Darbalaukio versija